ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
پارک هاى علم و فناوری بازوهای اصلی تحقق دانشگاه کار آفرین

بپارک هاى علم و فناوری بازوهای اصلی تحقق دانشگاه کار آفرینه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، هاشم آقازاده‌ معاون پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در تفاهم‌نامه پارک علم و فناوری دانشگاه و کانون فارغ‌التحصیلان دانشکده فنی این دانشگاه که عصر امروز در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: در واقع یکی از بازوهای اصلی تحقق دانشگاه کار آفرین پارک علم و فناوری است، امروز دانشگاه‌های نسل سوم به طوری برنامه ریزی شده‌اند که توانسته‌اند در مسیر کسب و کار و تبدیل آن به ثروت حرکت کنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه دانشگاه تهران با برنامه ریزی‌های انجام شده توانسته است در این مسیر حرکت كند و گام بردارد تا بتواند دانش دانشجویان را به ثروت تبدیل کند.

حركت پارك هاى علم و فناورى در مسير كاهش وابستگى به نفت 

معاون پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در ادامه با بیان اینکه پارک‌های علم و فناوری در کشورمان ارتباط دهنده دولت، دانشگاه و صنعت هستند، اضافه کرد: این پارک‌ها در مسیر اقتصاد دانش بنیان، تولید ملی و کاهش وابستگی اقتصادی به نفت حركت مى كنند.

آقازاده‌ تصریح کرد: وظیفه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، اتصال حلقه‌های مفقوده‌ میان دانشگاه و جامعه، تبدیل ایده‌ها به کسب و کار و خلقت ثروت است.

وی گفت: هدف ما این است که پارک در این راستا بتواند هدف‌های خود را به انجام برساند، امروز مبنای فعالیت پارک‌ها بر مبنای ارتباط میان صنعت و دانشگاه است؛ در حال حاضر در برنامه راهبردی دانشگاه به عنوان مرکز کار آفرینی معرفی شده است.

معاون پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در ادامه در خصوص امضا این تفاهم نامه، گفت: این تفاهم نامه در راستای کمک به ایجاد و توسعه کسب و کارهای فناور‌ از طریق ارائه خدمات عمومی و تخصصی با ارزش افزوده بالا، جذب سرمایه گذاری خارجی و ورود کار آفرینان‌ و واحد‌های صنعتی به بازارهای جهانی است.

آقازاده‌ در خصوص انجام همکاری‌های مشترک در حوزه فناوری و کار آفرینی میان پارک و دانشکده فنی دانشگاه تهران، گفت: هدف از اجرای این تفاهم نامه، اجرای برنامه‌ها و رویدادها‌ی کار آفرینی و فناوری به صورت مشترک، حمایت از صاحبان ایده و ایجاد کسب و کارهای جدید به صورت مشترک و استفاده از ظرفیت‌های آزمایشگاهی، کارگاهی، تجهیزات و مشاوران تخصصی کسب و کار برای کمک به صاحبان ایده و رشد و توسعه شرکت‌های فناور‌ است.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پارک هاى علم و فناوری بازوهای اصلی تحقق دانشگاه کار آفرین»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..