ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
راحت همه چی را تعطیل کنید!

قصدم دراینجا پرداختن به پدیده بی بدیل بستن کوه و آبشار نیست،که خود به اندازه کافی مضحک هست!

ابراهیم هاشمی در یادداشتی نوشت:

در خبرها منتشر شد که به دلیل پایکوبی و شادی مردم، به ادعای ستاد امر به معروف و نهی از منکر "بزه های غیراخلاقی" وبا پیگیری این ستاد، ورودی های یکی از زیباترین مناطق طبیعی تفریحی ایران،آبشار مارگون، بسته شده است!که مبادا مردم شادی کنند!میدونید که مسوول هستند،دلشون میسوزه! نگرانند که مبادا همه مردم به بهشت نروند!

قصدم دراینجا پرداختن به پدیده بی بدیل بستن کوه و آبشار نیست،که خود به اندازه کافی مضحک هست!حالا دانشگاه، سینما،کتابخانه،کافه و کنسرت را زیاد دیدیم، آبشار که دیگه پدیده غربی نیست!

غرض سخنی دگر است! القصه در آبانماه گذشته که کُلی لشکر نظامی و شبه نظامی چندین روز مشغول بگیر و ببند و انسداد راهها و جلوگیری از ورود مردم به مجموعه باستانی وجهانی پاسارگاد شده بودند،در جلسه ای از یکی از این برادران سوال کردم چرا اینچنین؟! فرمودند برخی میخواهند سواستفاده کنند و جلوی ورود مردم گرفته میشود،که سواستفاده نشود!

استدلالی مشابه استدلال ستاد امر به معروف و نهی از منکر منطقه مارگون یا بسیاری بگیر و ببندهای و منوعیت های دیگر! یعنی چون به زعم و تفسیر ایشان مثلا شادی، پاکوبی یا حتی رقص چند جوان یا خانواده ای،ستون و شاکله نظام جمهوری اسلامی را به خطر می اندازد، باید کلا آبشار مارگون تعطیل شود تا کسی به ادعای ایشان، مرتکب بزه و جرم نشود!

در مقابل استدلال ایشان را رد نکردم،بلکه گفتم قبول!چون از این یا آن موضوع ممکن است یا بلکه به طور حتم سواستفاده بشود و جرمی رخ بدهد، باید آن موضوع تعطیل، برچیده شود! قبول!

اما خوب برادر من،شما کمی دقت کنی در طول تاریخ، اتفاقا بیشترین چیزی که از آنها سواستفاده شده است،مقدسات مختلف بشر است!چه پادشاهان و سلاطین و رهبران که به نام دین و خدا و پیامبر، ستم ها کردند! اصلا راه دور نرویم مگر همین داعش و طالبان با پرچم لااله الاالله بیشترین سواستفاده و جرمها را به نام دین و خدا و پیامبر نکرده است و نمیکنند!مگر بسیاری از کاسبان دین و بلکه دشمنان دین در لباس دین و روحانیت، سواستفاده و جرم نکرده اند،اصلا چند هزار نفر در وزارت،صدارت،نمایندگی و کرسی قدرت خود سواستفاده کرده و دچار بزه و جرم و جنایت شده اند! پس با این روش استدلال،باید اینها را تعطیل و ممنوع کرد! یعنی نمیشود یک بام و دو هوا که! اونجا که به بزرگداشت کوروش و شادی مردم در آبشار مارگون و کنسرت و دانشگاه باشد، استدلالتان جلوگیری از بزه و جرم باشد و تعطیلی و ممنوعیت آنها، ولی جایی دیگرنه! اصلا راحت همه چی را تعطیل کنید! نسل بشر را هم!پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «راحت همه چی را تعطیل کنید!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : ندای ایرانیان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..