پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تصاویر/ جیمی جامپ مخالف پوتین

دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حالی از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه لوژنیکی مسکو آغاز شد که چندان کم حاشیه نبود. در نیمه اول و پس از گل نخست فرانسه، مدافع این تیم روی زمین افتاده بود که بازیکنان کرواسی به بازی ادامه دادند و هواداران این تیم نیز به نشانه اتلاف وقت مدافع فرانسه را هو کردند. دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حالی از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه لوژنیکی مسکو آغاز شد که چندان کم حاشیه نبود.  در نیمه اول و پس از گل نخست فرانسه، مدافع این تیم روی زمین افتاده بود که بازیکنان کرواسی به بازی ادامه دادند و هواداران این تیم نیز به نشانه اتلاف وقت مدافع فرانسه را هو کردند.

روی سکو‌های ورزشگاه ملیت‌های مختلف حضور دارند که پرچم کشور‌های خود را از سکو‌های ورزشگاه آویخته‌اند با این حال جو ورزشگاه به سود کرواسی می‌چربد. در نیمه دوم بازی در حالی که جریان بازی سرعت بالایی داشت چهار جیمی جامپ با لباس متحدالشکل وارد زمین شدند که بازیکنان کرواسی بدون توجه به آن‌ها به بازی ادامه دادند. زور ماموران امنیتی بازی به جیمی جامپ‌ها نمی‌رسید و به همین دلیل آن‌ها را دو سه نفری و با زور از روی زمین به بیرون کشیدند.

با توجه به اینکه بازیکنان کرواسی پیش از ورود جیمی جامپ‌ها در زمین در حمله بودند، نسبت به این موضوع شدیدا اعتراض کردند. داور چهارم نیز در این خصوص نزد دالیچ رفت و توضیحاتی به او داد. پس از گل چهارم فرانسه و هیجان هواداران فرانسوی، سکوتی در ورزشگاه حاکم شد که تماشاگران روسیه‌ای حاضر در ورزشگاه شروع به تشویق کشورشان کردند.

منبع: رویترز
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تصاویر/ جیمی جامپ مخالف پوتین»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..