پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
مشاوره موضوعی مهم در طرح نشاط معنوی است

مشاوره موضوعی مهم در طرح نشاط معنوی استسید عبدالمهدی هاشمی معاون فرهنگی اداره اوقاف اسلامشهر در مورد طرح نشاط معنوی که در امامزاده های کل کشور برگزار می شود در گفتگو با خبرنگارحوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ابراز داشت:در منطقه اسلامشهر سه امامزاده طرح نشاط معنوی را اجرا می کنند.امامزاده عقیل امامزاده عیسی واوان و امامزاده عباس چهار دانگه.

وی ادامه داد:در طرح نشاط معنوی کلاس ها با دومحور آموزشی و مهارتی برگزار می شود.کلاس های علوم قرآنی،کمک درسی و ورزشی جزء مباحث آموزشی اند و کلاس هایی همچون خیاطی برای ارتقاع توانایی دختران جامعه در زمره کلاس های مهارتی است.

هاشمی افزود:در این دوره به موضوع مشاوره توجه فراوانی شده است.مبلغین متخصص اعزامی از قم مشاوره های مربوط به خانواده و تربیت فرزند را انجام می دهند.همچنین در این طرح به موضوع وقف توجه فراوانی شده است.

طرح نشاط معنوی امسال از شانزدهم تیرماه آغاز می شود و تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.این طرح با هدف آموزش موضوعات دینی و قرآنی در امامزادگان استان تهران برگزار می شود.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مشاوره موضوعی مهم در طرح نشاط معنوی است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..