پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اینستاگرام بازیگران ۳۹۶+تصاویر از نعیمه نظام دوست تا نیلوفر رجایی فر!

در سری عکس های اینستاگرام بازیگران-۳۹۶ تصاویری از خواهرزاده های نعیمه نظام دوست که خیلی دوستشان دارد تا شبنم قلی خانی که به تماشای نمایش معلولان ذهنی و جسمی نشسته است را خواهید دید .

اینستاگرام بازیگران-۳۹۶

نعیمه نظام دوست همراه با عکس زیر نوشت :

امروز و سه روز دیگه تولد دوتا خواهرزاده های عزیز منه ، باید بگم خودم بچه ندارم ولی خواهر زاده های عزیزم بچه های من هستند و جون و دل من هستند و عاشقشونم . خدا عزیزان همه رو براشون حفظ کنه و عشقهای منم برام حفظ کنه . سیامک جان عزیز دل خاله و شیوا جان عشق خاله تولدتون مبارک بهترینهارو براتون آرزو میکنم خدا شمارو برام حفظ کنه و به هر چه آرزوی خوب دارید برسید .

اینستاگرام بازیگران-396

کمند امیرسلیمانی همراه با عکس زیر نوشت :

فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت. استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم که به تو بیاموزم. شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت × بزنند و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد. استاد به او گفت: آیا میتوانی عین همان نقاشی را برایم بکشی ؟

شاگرد نیز چنان کرد و استاد آن نقاشی را در همان میدان شهر قرار داد ولی این بار رنگ و قلم را قرار داد اما متنی که در کنار تابلو قرار داد این بود که : اگر جایی از نقاشی ایراد دارد با این رنگ و قلم اصلاح بفرمایید غروب برگشتند دیدند تابلو دست نخورده ماند.

استاد به شاگرد گفت: همه انسانها قدرت انتقاد دارند ولی جرات اصلاح نه…! این همان حکایت ماست. همه ما در جمع های خصوصی انتقاد میکنیم و همیشه شاکی هستیم. اما در جامعه و اجتماع به هیچ عنوان جرات انجام هیچ عملی را برای اصلاح نداریم. حتی اعمال غلط خودمون را اصلاح نمی کنیم.

اینستاگرام بازیگران-396

عکس های اینستاگرام بازیگران-۳۹۶

خاطره اسدی همراه با عکس زیر نوشت :

دنیا دچارِ دردسر شده و فقط هم دو راهِ حل موجود است:
آنقدر بخندیم تا منفجر شویم،
یا فقط منفجر شویم!
.
.
.
#رومن_گاری

اینستاگرام بازیگران-396

شبنم قلی خانی همراه با عکس زیر نوشت :

دیشب به تماشای نمایش ابریشم نشستم کار شریفی که با عزیزان معلول جسمی و ذهنی اجرا شد ، من فقط تبریک میگم به مربی و کارگردان با حوصله این کار خانم پی داوودی عزیز که با صبوری و مهرشان باعث شدند خانواده های این عزیزان به تماشای هنر فرزندانشان بنشینند
اگر شما هم مثل من برای این افراد در این جامعه ایی که محبت راهش را گم کرده است احترام قائلید به تماشای نمایش ابریشم در سالن پرورش فکری کودکان واقع در پارک لاله بنشینید
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اینستاگرام بازیگران ۳۹۶+تصاویر از نعیمه نظام دوست تا نیلوفر رجایی فر!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده