پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اسد: در صورت نیاز با قوه قهریه شمال سوریه را پس می گیریم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اسد: در صورت نیاز با قوه قهریه شمال سوریه را پس می گیریمبراساس این گزارش ، 'بشار اسد' با تاکید بر این نکته که که هیچگونه وجوه مالی غرب به منظور بازسازی سوریه را نمی پذیرد، گفت: ما دو راه حل را انتخاب کرده ایم. آشتی یا جنگ ، راه اول که مهم تر از همه است... راه دوم، حمله به تروریست ها در صورتی که تسلیم نشوند و از پذیرش صلح سر باز زنند.
وی در رابطه با شورشیانی که بخشی از شمال سوریه را به دست دارند و از سوی ترکیه حمایت می شوند، تاکید کرد: ما با آنها(شورشیان) می جنگیم و با استفاده از قوه قهریه کنترل کشور را به دست می گیریم. مطمئنا، این بهترین گزینه برای ما نیست اما، تنها راه به دست گرفتن کنترل کشور است.
رئیس جمهوری سوریه خاطر نشان کرد: هیچگونه کمک مالی غرب برای بازسازی سوریه را نمی پذیریم. ما به اندازه کافی برای بازسازی کشورمان توانایی داریم. اگر پول نداشته باشیم، از دوستانمان و از سوری های مقیم خارج قرض خواهیم گرفت.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اسد: در صورت نیاز با قوه قهریه شمال سوریه را پس می گیریم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..