پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
صدور احکام سنگین برای 11 دانشجوی بازداشتی اعتراضات دی ماه

مولاوردی: دادگاه بدوی برای 11 دانشجوی دستگیر شده در پی حوادث دی ‌ماه سال گذشته که اغلب از دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران هستند

تلاش دولت برای تبرئه دانشجویان بازداشت شده

شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی روز شنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم دکتر سیدمحمد امین قانعی راد استاد جامعه‌شناس و عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در مورد احکام صادر شده درباره دانشجویان دستگیر شده در پی حوادث دی‌ماه سال گذشته اظهار داشت: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری وعده داده بود که پرونده ای برای این دانشجویان تشکیل نشود.

اخیرا احکام این داشجویان رسانه ای شده که متوجه شدیم برای 11 دانشجو حکم سنگین صادر شده است که اغلب از دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران هستندو چون رای دادگاه بدوی بود، هم اکنون منتظر هستیم که با هماهنگی هایی که انجام می شود این احکام در دادگاه تجدیدنظر شکسته شود.

تمام تلاشمان این است که احکام در نهایت به تبرئه منجر شود و در این راستا دولت، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت دادگستری تلاش می کنند.

 2 نفر از دانشجویان متولد سال 1375 هستند که حکم 6 سال و 8 سال برای آنان صادر شده است.

بر اساس این گزارش گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران طی چند روز گذشته در باره احکام قضایی صادره علیه تعدادی از دانشجویان دستگیر شده، در سالن دانشکده علوم اجتماعی این دانشگاه تحصن کردند و خواستار صدور احکام عادلانه علیه همکلاسی هایشان شدند، در تجمعی که با نظم و رعایت هنجارهای محیط دانشگاه همراه بود.

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «صدور احکام سنگین برای 11 دانشجوی بازداشتی اعتراضات دی ماه»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..