پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96




میانگین نمره ورقه در امتحانات نهایی دانش آموزان

به گزارش شما نیوز ، عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش درباره میانگین نمره دانش‌آموزان از امتحانات نهایی، اظهار کرد: نتایجی که ما در سال‌های اخیر از امتحانات نهایی در کل کشور داشتیم، تقریباً روند ثابتی را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه هنوز آمار امتحانات نهایی امسال تکمیل نشده است، ادامه داد: البته نمره امتحانات نهایی در مناطق و استان‌ها، متفاوت است اما سرجمع نمرات در کشور تغییری نداشته است.

عمادی با بیان اینکه میانگین نمره ورقه در امتحانات نهایی در کشور طی سال‌های اخیر عدد 12 است، گفت: البته نمره‌ای که دانش‌آموزان با آن فارغ‌التحصیل می‌شوند، فقط نمره برگه نیست و با نمره امتحانات مستمر محاسبه می‌شود.

وی افزود: به طور کلی 80 درصد دانش‌آموزان در امتحان نهایب در کل کشور، خرداد ماه فارغ‌التحصیل می‌شوند و 20 درصد در شهریور ماه و دی ماه امتحان می‌دهند.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش درباره استاندارد جهانی نمره امتحان نهایی، اظهار کرد: استاندارد جهانی وجود ندارد؛ اگر دانش‌آموز نمره 10 بگیرد، قبول است.




پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «میانگین نمره ورقه در امتحانات نهایی دانش آموزان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده