پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
ماجرا‌های الهام بخش از شجاعت افراد

برترین‌ها - الهام مظفری: افراد زیر مثل همه ما یک زندگی عادی داشتند و سرکار می‌رفتند. اما در یک لحظه با موقعیتی مواجه شدند که جان دیگران و حتی خودشان به تصمیم آن‌ها بستگی داشته و در این شرایط بهترین تصمیم را گرفتند و قهرمان شدند. در این مطلب ماجرا‌ی افراد مختلفی را مشاهده می‌کنید که با غلبه بر چالش‌ها، الهام بخش جهان شدند.

دانش آموزی که در تیراندازی مدرسه، جان همکلاسی‌های خود را نجات داد

آنتونی بورگس دانش آموز ۱۵ ساله‌ای از مدرسه‌ای است که در آن ۱۷ دانش آموز در تیراندازی کشته شدند. او با تکیه به در برای جلوگیری از ورود مرد مسلح به کلاس، جان ۲۰ همکلاسی خود را نجات داد. آنتونی پنج تیر خورد، اما زنده ماند. کاربران اینترنت ۷۴۳ هزار دلار برای حمایت از او جمع کردند.

ماجرا‌های الهام بخش از شجاعت افراد
پلیسی که در ۲۰ سال خدمتش ۲۰۰ نفر را از خودکشی منصرف کرد

پلیسی به نام کوین بریگس بیش از ۲۰ سال در پل گلدن گیت خدمت کرد. متاسفانه این پل یکی از معروف‌ترین جا‌ها برای خودکشی است. همکاران او تخمین می‌زنند که کوین ماهی دو نفر را از خودکشی منصرف می‌کرده است.

ماجرا‌های الهام بخش از شجاعت افراد
جراحی که در ۲۸ ساعت ۵ عمل جراحی انجام داد

همه می‌دانند که پزشک بودن شغل سخت و خسته کننده‌ای است. جراحی به نام «لو هنگ» در شیفت ۲۸ ساعته خود ۵ عمل جراحی انجام داد. او دو عمل جراحی اورژانسی در شب و ۳ عمل در روز داشت. بعد از این شیفت کاری سخت و طولانی او بسیار خسته شد و کف بیمارستان خوابش برد.

ماجرا‌های الهام بخش از شجاعت افراد
دختر ۱۶ ساله‌ای که به قطب شمال و جنوب سفر کرد در حالی که قبلا اصلا اسکی نکرده بود

دختر ۱۶ ساله‌ای به نام «جید همیستر» رویاهایش را محقق کرد: او به قطب شمال سفر کرد و با وجود آب و هوای سخت و دمای پایین و حمل یک سورتمه سنگین ۱۵۰ کیلومتر در این منطقه راه رفت. سپس از قطب جنوب دیدن کرد و یکی از ۱۴۰ نفر تاریخ شد که موفق شده این کار را انجام دهد. او زنان را تشویق می‌کنند شجاع باشند و کاری که می‌خواهند انجام دهند.

ماجرا‌های الهام بخش از شجاعت افراد
زنی که اتوبوس مدرسه را متوقف کرد و جان بچه‌ها را نجات داد

«روندا کارلسن» و دخترش در نیومکزیکو منتظر اتوبوس مدرسه بودند که متوجه چیز عجیبی شدند (به نظر می‌رسید راننده تشنج کرده است). روندا دنبال اتوبوس دوید و به بچه‌های داخل اتوبوس توضیح داد چطور در را باز کنند، سپس توانست ترمز و اتوبوس را متوقف کند. به لطف واکنش سریع او هیچکس آسیب ندید.

ماجرا‌های الهام بخش از شجاعت افراد
مردی که ۱۵ اسل در یک هتل لوکس کار کرد و هیچکس متوجه نشد که او ۱۰۰% نابینا است

«سالیا کاهاوات» همیشه آرزو داشت در کافه کار کند. اما در کودکی ۹۰ درصد بینایی خود را از دست داده بود. او تصمیم گرفت به آرزویش برسد و شروع به کار در یک هتل لوکس کرد و نابینایی خود را مخفی نگه داشت. او تا دیروقت سرکار می‌ماند تا تفاوت بطری‌های نوشیدنی‌های مختلف را با لمس کردن یاد بگیرد. سالیا واقعا استرس داشت و در اضطراب مداوم و ترس از فاش شدن رازش زندگی می‌کرد، اما توانست بر افسردگی غلبه کند و حتی کتاب بنویسد. همچنین فیلمی براساس داستان زندگی او ساخته شد.

ماجرا‌های الهام بخش از شجاعت افراد
ورزشکار معلولی که دزد کیف قاپ را گرفت

«الکساندر رونیس» یک والیبالیست معلول است. او شاهد صحنه دزدیده شدن کیف یک زن بود و با کمک مرد دیگری دزد را گرفت و کیف را به زن برگرداند.

ماجرا‌های الهام بخش از شجاعت افراد
دانش آموز ۱۵ ساله با چجاقو یک مجرم را متوقف کرد

«اکاترینا» دانش آموز روسی در حال بازگشت به خانه متوجه دعوای سه مرد شد. یکی از آن‌ها به دو نفر دیگر چاقو زد. اکاترینا که دو سال بود هنر‌های رزمی کار می‌کرد بی درنگ به مجرم حمله کرد، چاقو را از او گرفت، دستش را پیچاند و منتظر پلیس ماند.

ماجرا‌های الهام بخش از شجاعت افرادپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ماجرا‌های الهام بخش از شجاعت افراد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..