پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
برخورد قضایی با بیش از ۳۰۰ مرکز متخلف مواد خوراکی/ تشدید نظارت‌های بازرسان بهداشت با همیاری دستگاه قضا

معاون بهداشت علوم پزشکی ایران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران؛

عبادی فرد‌ آذر گفت: بازرسی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی توسط تیمی متشکل از نماینده دادستان، قاضی، مأموران نیروی انتظامی و بازرسان بهداشت انجام خواهد شد.

برخورد قضایی با بیش از ۳۰۰ مرکز متخلف مواد خوراکی/ تشدید نظارت‌های بازرسان بهداشت با همیاری دستگاه قضافربد عبادی فرد‌ آذر معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بیان کرد: طبق توافقات انجام گرفته و تسریع مراحل رسیدگی به تخلفات مراکز توزیع و عرضه کننده مواد غذایی، همکاری معاونان بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی با دادستانی پایتخت و همچنین نیروی انتظامی بیش از پیش پررنگ‌ شد.

وی با اشاره به اینکه تمام بروکراسی‌های مربوط با رسیدگی به پروند‌ه‌های متخلفان حوزه بهداشت مواد غذایی برداشته شده است، ادامه داد: بر این اساس از این پس بازرسی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی توسط تیمی متشکل از نماینده دادستان، قاضی، مأموران نیروی انتظامی و بازرسان بهداشت انجام می‌گیرد و پرونده متخلفان همان جا دادگاهی شده و میزان جریمه یا قرار مربوط به تخلف صادر و همان لحظه حکم اجرا می‌شود برنامه‌ای که به صورت پایلوت 2 ماه از اجرای آن می‌گذرد و در همین مدت اندک سرعت عمل در رسیدگی به پرونده متخلفان آن مراکز به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

معدوم سازی 936 کیلوگرم مواد غذایی در شهرستان های استان تهران

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران همچنین ادامه داد: مجموعاً هفت شبکه بهداشت شامل شبکه‌های شهرستان بهارستان، ملارد، شهریار، قدس، رباط‌کریم، غرب و شمال غرب تهران با تراکم جمعیت 5 میلیون و 200 هزار نفر تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران است که فقط در یک ماه اخیر بیش از 936 کیلوگرم مواد غذایی توسط تیم بازرسان ویژه یکی از شبکه‌ها معدوم شد.

عبادی فردآذر اظهار کرد: انجام بازرسی‌های بهداشتی از مراکز عرضه و تولید مواد غذایی به صورت تیمی نه تنها یکی از مهمترین گام‌ها برای سهولت و تسریع رسیدگی به تخلفات جرایم به شمار می‌رود بلکه همکاری و حمایت‌های چشم‌گیر دادستانی قوه قضاییه و نیروی انتظامی در این زمینه می‌تواند بساط ادامه‌دار شدن چنین تخلفاتی را برای افزایش امنیت و کیفیت سلامت غذایی آحاد جامعه برچیند.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «برخورد قضایی با بیش از ۳۰۰ مرکز متخلف مواد خوراکی/ تشدید نظارت‌های بازرسان بهداشت با همیاری دستگاه قضا»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده