پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
نظر نماینده اصولگرا درباره اتفاقات اخیر ایرانشهر

به گزارش شما نیوز ، نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی در اظهارنظری گفت: برخی سعی دارند،‌ تجاوز به دختر افغان و اتفاقات مدرسه غرب تهران را به یکدیگر ارتباط دهند تا جامعه را تخریب کنند.

جبار کوچکی‌نژاد درخصوص اتفاقات اخیر ایرانشهر گفت: اتفاقات ایرانشهر به طور کل تکذیب شده است. به اعتقاد من نشت بعضی از مفاسد به خودی خود مشکل‌ساز هستند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی افزود: بهتر است برخورد با این اتفاقات را به قوه قضائیه بسپاریم. نه اینکه وقتی در یک گوشه از کشور اتفاقی رخ می‌دهد، آن را به کل کشور نشر دهیم، طوری که دیگران فکر کنند در همه نقاط کشور فساد وجود دارد.

وی ادامه داد: اتفاقات ایرانشهر صراحتا تکذیب و اشاره شد که در پس آن یک جریان ضد انقلاب حضور داشته است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برخی سعی دارند،‌ تجاوز به دختر افغان و اتفاقات مدرسه غرب تهران را به یکدیگر ارتباط دهند تا جامعه را تخریب کنند.

نماینده اصولگرای مجلس ادامه داد: نشر فساد و فحشا آسیب زننده است و در بخش فساد اخلاقی نباید با نشر اخبار جامعه را دچار بحران کنیم.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه دستگاه‌های قضایی باید به مسائل فساد اخلاقی ورود کنند، گفت: اگر قصوری در رفتار قوه قضائیه و دستگاه‌های قضایی رخ داد رسانه‌ها وارد عمل شوند، اما تا قبل از آن نشر این اتفاقات فایده و دلیلی ندارد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه قوه قضائیه در پرونده‌هایی نظیر قاری مشهور، چه میزان ظرفیت لازم را برای رفتار جدی و بازدارنده دارد، اظهار کرد: ما منتقد قوه قضائیه هستیم، مشکلات جدی و شدیدی در این نهاد وجود دارد و نگران عملکرد آن هستیم و مدام در حال تذکر هستیم.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نظر نماینده اصولگرا درباره اتفاقات اخیر ایرانشهر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..