پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
واریز قسط اول پاداش فرهنگیان تا ۱۰ روز آینده

به گزارش شما نیوز ، وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه واریز قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان از ۱۰روز آینده آغاز می‌شود، گفت: این معوقات که مربوط به بازنشستگان سال ۹۶ است را در سه مرحله تسویه می‌کنیم.

سیدمحمد بطحایی با اشاره به اینکه پاداش پایان خدمت فرهنگیان تا شهریورماه پرداخت می‌شود، اظهار داشت: نظر بر این بود که به ترتیب اولویت بازنشستگی، پاداش ها ۱۰۰درصد پرداخت شود اما نمایندگان معلمان بازنشسته اعلام کردند در سه قسط و به همه پرداخت شود.

به گزارش ایلنا وی با اشاره به اینکه هنوز هیچ وزارتخانه‌ای پاداش پایان خدمت کارکنان خود را پرداخت نکرده است، تصریح کرد: پس از تجمع چند روز قبل معلمان بازنشسته، ۶ نفر از نمایندگان آنها به دفتر بنده آمده و مسائل خود را مطرح کردند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: به این نمایندگان توضیح دادم که هیچ وزارتخانه‌ای پاداش ۹۶ کارکنان خود را پرداخت نکرده است البته در این مورد منظور شرکت‌ها نیست و ممکن است فردی همسر یا اقوامش در بانک یا شرکت‌های دولتی باشد و پاداش خود را دریافت کرده باشد که رویه آنها متفاوت است.

بطحایی با اشاره به اینکه اولین وزارتخانه‌ای که بنا بر تاکید دولت، پاداش پایان خدمتشان پرداخت می‌شود، آموزش ‌و پرورش است، گفت: پاداش پایان خدمت معلمان نسبت به سایر کارمندان تا حدودی پایین‌تر است و ممکن است کارمندی در یک وزارتخانه‌ ۱۵۰ میلیون تومان پاداش بگیرد اما معلمی داریم که ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان پاداش دارد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «واریز قسط اول پاداش فرهنگیان تا ۱۰ روز آینده»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده