پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تیکه منشوری عادل فردوسی پور به فیلمبردار ایران در روسیه

تیکه منشوری عادل فردوسی پور به فیلمبردار ایران در روسیه

به گزارش ایران ناز , عادل فردوسی پور به فیلمبردار ایرانی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه تیکه ای معنادار و منشوری در هنگام پخش برنامه ای تلویزیونی پراند ! از آنجا که تلوییون ایران در پخش فیلم مساقات جام جهانی بخاطر وضعیت پوشش و ظاهر تماشاچیان زن  و… محدودیتهایی دارد بناچار در هنگام پخش تصاویر و فیلم مسابقات مجبور به سانسور کردن است !

عادل فردوسی پور مجری ویژه برنامه ۲۰۱۸ در شبکه سه سیماست و این برنامه که مخصوص جام جهانی است هر شب یک مهمان ویژه دارد. در ادامه گفتگوی منشوری فردوسی پور را در این برنامه میخوانید.

تیکه منشوری عادل فردوسی پور به فیلمبردار ایران در روسیه

گفتگوی زنده عادل فردوسی پور و محمدجسین میثاقی در برنامه ۲۰۱۸

عادل فردوسی پور مجری برنامه نود است که تقریبا همه مردم ایران او را می شناسند. او برای ویژه برنامه جام جهانی نیز مجری برنامه ۲۰۱۸ شبکه سه است. فردوسی پور کار خود را در سال ۷۲ با روزنامه نگاری آغاز کرد. او در پایان سال ۷۳ به تلویزیون راه پیدا کرد. او یکی از بهترین گزارشگران فوتبال نیز می باشد. در برنامه ۲۰۱۸ فردوسی پور هنگام ارتباط زنده با محمدحسین میثاقی شوخی جالبی با تصویر بردار اعزامی به روسیه انجام داد که در ادامه تیکه منشوری عادل فردوسی‌پور را می خوانید.

عادل فردوسی‌پور مجری برنامه ۲۰۱۸، ویژه برنامه شبکه ۳ برای جام جهانی، هنگام ارتباط زنده با محمدحسین میثاقی شوخی جالبی خطاب به تصویر بردار اعزامی این برنامه به روسیه انجام داد.

ماجرا از این قرار بود که تصویر بردار برای اینکه تصاویر منشوری و غیر قابل پخش در کادر دوربینش جای نگیرد نما‌های بسیار بسته از چهره میثاقی می‌گرفت که همین اتفاق از جانب فردوسی پور دستمایه شوخی قرار گرفت.

عادل فردوسی پور با خنده گفت: تصویربردار ما به خاطر محدودیت انقدر فلو فوکوس کرد، اما یک جا دیگر مجبور شد تصویر را ببرد بالا یعنی دیگر فلو فوکوس جواب نداد و سربالایی شد یک لحظه، به نوشته پارس، میثاقی هم در جواب شوخی فردوسی پور گفت: تصویربردار ما علاقه زیادی به آسمان مسکو دارد.

تیکه منشوری عادل فردوسی پور به فیلمبردار ایران در روسیه
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تیکه منشوری عادل فردوسی پور به فیلمبردار ایران در روسیه»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..