ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
دیدار استاندار مازندران و مدیر کل راه و شهرسازی با وزیر راه و شهرسازی

در راستای پیگیری پروژه های حوزه راه و شهرسازی صورت گرفت : دیدار استاندار مازندران و مدیر کل راه و شهرسازی با وزیر راه و شهرسازی

استان‌ها > مازندران - استاندار مازندران به اتفاق معاون امورعمرانی و مدیر کل راه و شهرسازی با دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی و معاونین ایشان دیدار و درخصوص پروژه های حوزه راه و شهرسازی و پروژه های حمل و نقلی بحث و تبادل نظر نموده و برای تامین اعتبار لازم جهت تسریع در پروژه ها تصمیمات مناسبی اتخاذ گردید .

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین منطقه  استان مازندران ، مهندس اسلامی استاندار مازندران در این نشست ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته درحوزه راه و شهرسازی و زیرساخت های حمل و نقل در استان مازندران عنوان نمود : با توجه به حجم بالاي ترافيك و تردد در راههاي اين استان اقدامات در خور توجه اي در زمينه تعريض و چهار خطه شدن محورهاي اصلي و شرياني استان در دست اجراست. که لازم است با تخصیص اعتبارات لازم و بهنگام شاهد بهره برداری از این پروژه ها و به تبع روانی ترافیک و کاهش تصادفات و تلفات در راههای ارتباطی استان باشیم.
مهندس اسلامی اظهار داشت: راههاي ارتباطي مازندران به دليل گردشگر پذير بودن و نزديكي به پايتخت از اهميت ويژه اي برخوردار بوده و از راههاي بسيار پرتراكم محسوب مي شوند. همچنين فاصله كم مراكز جمعيتي در اين استان و تراكم شهرها نيز بر اهميت راههاي درون استاني افزوده ، لذا با اين همه ويژگي هنوز توجه ويژه اي به اين راهها نشده است.
استاندار مازندران با تاكيد بر لزوم توسعه زيرساخت هاي مازندران به منظور استفاده مطلوب از مواهب طبيعي و خدادادي، اظهار داشت: توسعه زيرساخت هاي اين استان به ويژه جاده ها، در دستور كار دولت و وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.
استاندار مازندران در ادامه ضمن تاکید به توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی به محور سوادکوه و هراز در جریان روان سازی ترافیک یادآور شد : با بهره گیری از قطعاتی از مسیر اصلی محور سوادکوه و همچنین بهره برداری از بخشی از چهارخطه محور هراز و دو دستگاه تونل در پایان سال گذشته تا حدودی حجم ترافیک در این محورها کاهش یافت اما ضرورت دارد وزارت راه و شهرسازی با اهتمام ویژه و توجه خاص نسبت به اتمام باقیمانده مسیر اقدام نماید تا انشاء اله شاهد حوادث تلخ و ناگوار در محورهای استان نباشیم
در این دیدار درخصوص تامین اعتبار برخی از پروژه های حوزه راه و شهرسازی از جمله : طرح جامع شهرهای استان که افق زمانی آنها به اتمام رسیده ، تامین اعتبار برای طرح ویژه توسعه استان ، تامین اعتبار برای پروژه های بیمارستانی سطح استان ، کنارگذرهای شهرستان های غربی استان ،تقاطع های غیرهمسطح مربوط به کمربندی های بابل و ساری ، تامین اعتبار برای راه مرزن آباد و گچ سر ، تامین اعتبار برای راه چمستان - آمل ، حل مشکلات فرودگاه های ساری و رامسر و همچنین تامین اعتبار برای راههای روستائی استان بحث و تبادل نظر و تصمیمات متناسبی اتخاذ شد و بر توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی به منظور تخصیص اعتبارات لازم برای ادامه پروژه ها وطرح ها تاکید لازم به عمل آمد .

46
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دیدار استاندار مازندران و مدیر کل راه و شهرسازی با وزیر راه و شهرسازی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : خبرخوان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..