ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
۷۰ درصد هزینه‌های سازمان بی

سلامت نیوز: قائم مقام مدیرعامل بیمه سلامت در امور استان‌ها گفت: براساس توافقنامه میان ادارت کل استانی و دانشگاه‌ها، یک دوازدهم سقف اعتبارات بیمه سلامت به دانشگاه‌ها به صورت ماهیانه پرداخت می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان از سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر عزت‌الله گل علیزاده، قائم مقام مدیرعامل بیمه سلامت در امور استان‌ها به تشریح اقدامات، تفاهمات و تعاملاتی که مدیران کل بیمه سلامت استان‌ها با بخش‌های دولتی و خصوصی در جهت صیانت از حقوق بیمه شدگان و مدیریت بهینه منابع و مصارف داشته‌اند پرداخت و اظهار داشت: روند مبادله موافقت نامه با دانشگاه‌های علوم پزشکی، پذیرش اسناد فروردین و نحوه اخذ اسناد ماه‌های بعد، نحوه توزیع اعتبارات فروردین ماه بخش دولتی دانشگاهی، نحوه تعاملات و توافقات با بخش خصوصی در زمینه مدیریت هزینه‌ها و نشست‌های انجام شده با نظام پزشکی و انجمن‌های علمی و صنفی گروه پزشکی از جمله محور‌هایی است که توسط مدیران کل استانی پیگیری می‌شود.

دکتر گل علیزاده گفت: براساس توافق صورت گرفته، مقرر شد تا براساس لیست توزیعی که دانشگاه‌ها به ادارت کل استانی ارسال می‌کنند، یک دوازدهم سقف اعتبارات بیمه سلامت به دانشگاه ها، ماهیانه توزیع شود که خوشبختانه از ابتدای سال جاری تاکنون، پرداخت‌هایی صورت گرفته و در حال انجام است. لازم به ذکر است، مطالبات سال ۹۶ دانشگاه‌ها و مراکز درمانی نیز از محل اوراق پرداخت می‌شود.

وی درخصوص بخش خصوصی نیز بیان کرد: مقرر است مدیران کل استانی با گروه‌های پزشکی، جلساتی برگزار کنند تا به راهکار مشترکی دست یابند. اساسا تولید هزینه به وسیله خدماتی که پزشکان ارائه و تجویز می‌کنند، شروع می‌شود و در صورتی که همکاران پزشک در زمینه تجویز دارو، آزمایش و پاراکلینیک ۲۰ درصد مدیریت هزینه داشته باشند، این آمادگی از سوی سازمان وجود دارد که بلافاصله پس از ارسال اسناد، پرداختی این گروه نیز به صورت مستمر، منظم و ماهیانه انجام شود.

دکتر گل علیزاده در پایان خاطرنشان کرد: ۷۰ درصد هزینه‌های سازمان بیمه سلامت، مربوط به بخش دولتی است که با توافق صورت گرفته، نقش موثری در مدیریت هزینه خواهد داشت. امیدواریم با راه‌اندازی کامل نظام ارجاع، پزشک خانواده و تدوین راهنما‌های بالینی بیشتر از قبل به مدیریت منابع دست یابیم.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «۷۰ درصد هزینه‌های سازمان بی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : سلامت نیوز

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..