پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
احتمال میزبانی کشورهای جنوب شرقی آسیا در جام جهانی ۲۰۳۴

 یک عضو کنگره فیفا از میزبانی کشورهای آسیای جنوب شرقی در جام جهانی صحبت کرده است.

به گزارش شما نیوز ، تنکو عبدالله عضو کنگره فیفا بعد از بازگشت از جلسه اخیر اعضای فیفا در مسکو، عنوان کرده کشورهای جنوب شرقی آسیا می توانند برای میزبانی جام جهانی ۲۰۳۴ درخواست خود را ارائه کنند. او بر این باور است کشورهای جنوب شرقی آسیا پیرامون چین و هند که ۷۰۰ میلیون نفر را در خود جای داده است، می توانند در سال ۲۰۳۴ این میزبانی را از آن خود کنند. عبدالله چنین می گوید:

کشورهای جنوب شرقی آسیا این فرصت را دارند تا درخواست میزبانی سه یا چهار کشوره خود را به صورت مشترک ارائه کنند. مشابه میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ که در سه کشور برگزار می شود. فکر نمی کنم مشکلی باشد که چهار کشور میزبان جام جهانی باشند، شاید حتی بهتر هم باشد. نوبت این است که فرصتی به کشورهای جنوب شرقی آسیا داده شود تا به پیشرفت زیرساختارهای شان و همینطور بهبود تیم های ملی این کشورها کمک شود. قطعاً میزبانی جام جهانی تجربه ای فراموش نشدنی برای آن ها خواهد بود.

تصمیم برای انتخاب میزبان جام جهانی ۲۰۳۴، در سال ۲۰۲۶ اتخاذ می شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «احتمال میزبانی کشورهای جنوب شرقی آسیا در جام جهانی ۲۰۳۴»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..