ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
شکنجه های وحشتناک مهدی توسط مرد غریبه و خواهرش / پلیس اصفهان توطئه یک قتل عام را کشف کرد + عکس

 مسئولان بهزیستی استان اصفهان از وجود معلولی که توسط خواهر خود مورد شکنجه قرار می‌گرفت، اظهار بی اطلاعی کردند.

شکنجه های وحشتناک مهدی توسط مرد غریبه و خواهرش / پلیس اصفهان توطئه یک قتل عام را کشف کرد + عکس

طی روزهای اخیر در شبکه‌های مجازی تصاویر و فیلم‌هایی در خصوص مورد شکنجه Torture قرار گرفتن یکی از مددجویان معلول استان اصفهان که تا کنون در منزل نگهداری و توسز خانواده می‌شد و مستمری بگیر بهزیستی بود، منتشر شده است.

بر اساس اخبار منتشر شده در شبکه‌های مجازی معلول ذهنی به نام «مهدی» به مدت 6 ماه توسط خواهر خود و مرد میانسالی به نام (م.ع) با همدستی هم مورد شکنجه قرار گرفته است.

ماجرا از آنجا شروع شد که (م.ع) با اغفال خواهر مهدی (معلول ذهنی) وارد زندگی وی شده و با وجود مخالفت پدر خانواده به خانه آنها رفت و آمد داشته است.

(م.ع) با طرح نیت ساختگی کمک به خانواده و همچنین سر کار بردن پسر معلول ذهنی راه رفت و آمد و معاشرت خود را با این خانواده را هموار کرده بود.

شکنجه‌های (م.ع) در ابتدا پدر خانواده را از پای درآورد و در نهایت به فوت وی پس از آزار و اذیت طولانی منجر شد و در فاصله کوتاهی مادر مهدی پسر معلول ذهنی نیز در اثر شدت جراحات متهم با همدستی دختر خودشان فوت می‌کند.

آنطور که در جزئیات اخبار منتشر شده در خصوص این معلول آزاری منتشر شده حاکی از این موضوع است که در روز مراسم تدفین و تشییع پیکر مادر مهدی، اقوام وی با دیدن آثار سوختگی و شکستگی‌ در بدن متوفی به مرگ او مشکوک می‌شوند و موضوع را به پلیس Police و پزشکی قانونی اطلاع می دهند.

ریختن سرب داغ، روغن داغ و آب جوش روی سر و بدن مهدی از طرف (م.ع) و خواهر او (مهری) و وادار کردن مهدی و مادرش به گدایی و تکدی گری تنها بخشی از اتهاماتی است که در اخبار روزهای اخیر به متهم مذکور نسبت داده شده است.

در فرصتی مناسب یکی از اقوام مهدی، گوشی دختر خانواده را برای لحظاتی مشاهده می‌کند و از پیام‌های وی با (م.ع) در خصوص شکنجه معلول فوق و پدر و مادرش برای مردن آنها و پس از آن تصاحب اموالشان اطلاع پیدا می‌کند.

گفته می‌شود مهری و (م.ع) در حال حاضر توسط پلیس دستگیر و بازداشت شده اند و برای رهایی (م.ع) از زندان Prison وثیقه 2 میلیارد تومانی صادر و مهدی پسر معلول خانواده نیز به یکی از مراکز بهزیستی استان اصفهان منتقل شده است.

هیچ مددجویی با مشخصات فوق به بهزیستی منتقل نشده است

خبرنگار ما موضو ع این پرونده و وضعیت مهدی را از بهزیستی استان اصفهان پیگیری کرد که مسئولان بهزیستی این استان از وجود مهدی اظهار بی اطلاعی کردند.

مجتبی ناجی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اصفهان در تشریح جزئیات فعلی مددجوی فوق، اظهار کرد: تا کنون چنین مددجویی به مراکز نگهداری از معلولان استان انتقال داده نشده است.

وی در ادامه تصریح کرد: بنده اطلاعی از وضعیت مددجو ندارم و پیگیری‌هایانجام شده از مراکز احتمالی استان اصفهان نیز تا کنون نتیجه‌ای حاصل نشده است.

بر اساس گفته‌های یک منبع آگاه در سازمان بهزیستی کشور، مددکار مددجویان معلولی که در خانه نگهداری می‌شوند باید در طول سال حداقل دو مرتبه به مددجوی خود سر زده و وضعیت وی را از نزدیک مشاهده و رصد کنند.

بر این اساس قصور واحد مددکاری استان اصفهان نیز در خصوص مددجوی معلول ذهنی واضح و مشخص است و باید دید که در صورت اطلاع پیدا کردن مسئولان از موضوع معلول آزاری فوق در استان اصفهان چه برخوردی با عوامل دخیل در آن می‌کنند.

طی روزهای گذشته نیز ماجرای تجاوز Rape به کودک خمینی شهری از سوی مسئولان استان اصفهان با اخبار ضد و نقیض منتشر شد و این امر موجب جریحه دار شدن افکار و احساسات عمومی شده است.

امیدواریم مسئولان در مواجهه با مواردی چون کودک آزاری و معلول آزاری در گام نخست خود را جای کودک و خانواده وی بگذارند و با دلسوزی و دقت نظر بیشتری در خصوص حوادث Accidents این چنینی اظهار نظر کرده و دستور برخورد و مجازات را برای عوامل آن صادر کنند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شکنجه های وحشتناک مهدی توسط مرد غریبه و خواهرش / پلیس اصفهان توطئه یک قتل عام را کشف کرد + عکس»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : روزنو

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..