ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
واگذاری بوستان نجمه به شهرداری قم

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم خبر داد؛

واگذاری بوستان نجمه به شهرداری قمجوادیان، مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛ از واگذاری بوستان نجمه قم به شهرداری خبر داد و گفت:بر اساس امضای توافق بین شهرداری و آستان مقدسه بانوی کرامت(س) ،بوستان  نجمه به شهرداری قم واگذار شد.


وی افزود:بعضی از امکانات و تجهیزات موجود در هر شهر شاید در نگاه اول جزء ضروریات و مسائل مهم نباشد، اما با دقت بیشتر و تمرکز در آن می توان به عمق اهمیت و اثرگذاری آن پی برد، یکی از این امکانات، فضای تفریحی ویژه بانوان است. جایی که زنان و دختران جوان بتوانند با راحتی و آسایش به ورزش و فعالیت بپردازند.


مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان این که برای توسعه بوستان‌های بانوان و خانواده درشهر اقدامات خوبی انجام شده ،افزود:در نظر داریم بخش انتهایی بوستان نجمه به عنوان باغ بانوان و خانواده مورد استفاده قرار گیرد.


جوادیان عنوان کرد: بوستان بانوان و خانواده در محدوده شهرداری منطقه شش قم به پایان رسیده و  با نام بوستان اردیبهشت به بهره برداری می رسد.


وی در پایان خاطرنشان کرد: در دستور کار است بوستان‌های بانوان قم باید از همه امکانات تفریحی و رفاهی بهره مند باشد.

انتهای پیام/ش

آخرین وضعیت بوستان نجمه در قمپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «واگذاری بوستان نجمه به شهرداری قم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..