ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
پرداخت خسارت 3 میلیارد ریالی آتش سوزی در شرکت کاغذ ستاره فارس توسط بیمه سرمد

شرکت بیمه سرمد در راستای انجام تعهدات خود تحت عنوان تکریم بیمه گذاران به عنوان یکی از اساسی ترین اولویت های شرکت، ضمن تسریع فرآیند بررسی و ارزیابی مورد خسارت آتش سوزی در شرکت کاغذ ستاره فارس، بالغ بر 3 میلیارد ریال به این شرکت خسارت پرداخت کرد.

به گزارش شمانیوز ، بلافاصله پس از وقوع این حادثه، تیم ارزیابی خسارت این شرکت به همراه ارزیاب رسمی خسارت بیمه مرکزی به محل وقوع حادثه اعزام شدند و ضمن بازدید از محل، نسبت به ارائه گزارش کارشناسی اقدام نمودند.
بر اساس این گزارش، بیمه سرمد با استناد به گزارش کارشناسی، تطبیق بیمه نامه با خطرات تحت پوشش و زمان اعتبار بیمه نامه، مذاکره با بیمه گذار و جلب رضایت وی، مبلغ 3.685.848.717 ریال به عنوان خسارت قابل پرداخت تعیین و در تاریخ 97/2/30 مبلغ خسارت را به بیمه گذار پرداخت نمود.

منبع:روابط عمومی بیمه سرمد
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پرداخت خسارت 3 میلیارد ریالی آتش سوزی در شرکت کاغذ ستاره فارس توسط بیمه سرمد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..