ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
معرفی بهترین و بدترین صنایع بورسی در یک ماه اخیر

گروه پیمانکاران صنعتی صدر نشین صنایع بورسی در اردیبهشت شد

به گزارش شمانیوز، بررسی بازدهی صنایع در بورس تهران در یک ماه اردیبهشت نشان می‌دهد که گروه پیمانکاری صنعتی با بازدهی 29.8 درصدی، استخراج سایر معادن با بازدهی 21.3 درصدی، محصولات چوبی با بازدهی 15.75 درصدی، زراعت با بازدهی 14 درصدی و کاشی و سرامیک با بازدهی 11.8 درصدی در یک ماه اردیبهشت بیشترین بازدهی را به دست آورده‌اند.


در همین حال، از ۳۹ صنعت حاضر در بورس تهران در اردیبهشت سال جاری، 26 صنعت با بازدهی مثبت، 15 صنعت با بازدهی منفی و سه صنعت نیز بدون تغییر بودند.


بر اساس این گزارش گروه خرده فروشی با افت قیمتی منفی 12 درصدی، دستگاه‌های برقی با منفی 4.78 درصد و حمل و نقل انبارداری و ارتباطات با منفی 3.9 دردصد بیشترین ریزش را در یک ماه اخیر به ثبت رسانده است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «معرفی بهترین و بدترین صنایع بورسی در یک ماه اخیر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..