ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
نشست «عارف، جلالی و حاجی‌بابایی» درباره رئیس مجلس

صراط:

 عضو فراکسیون مستقلان ولایی مجلس از برگزاری نشست سه‌ جانبه رؤسای فراکسیون‌های مجلس درباره انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس خبر داد.


به گزارش تسنیم بهروز نعمتی عضو فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌های این فراکسیون برای انتخابات هیئت‌رئیسه پارلمان در سال سوم مجلس دهم، گفت: هنوز جمع‌بندی‌های نهایی درباره گزینه‌ها و مصادیق فراکسیون مستقلان ولایی برای انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس انجام نشده است.

وی با بیان اینکه گزینه فراکسیون مستقلان ولایی برای ریاست مجلس در سال سوم دوره دهم، آقای لاریجانی است، اظهار داشت: هنوز در فراکسیون مستقلان درباره نُواب و یا دیگر اعضای هیئت‌رئیسه برای اجلاسیه سوم دوره دهم مجلس وارد مصادیق نشدیم.

عضو فراکسیون مستقلان ولایی مجلس از نشست‌های مستمر رؤسای فراکسیون‌های مستقلان، ولایی و امید برای بررسی گزینه‌های اعضای هیئت‌رئیسه مجلس خبر داد و گفت: قرار شده آقایان جلالی، عارف و حاجی‌بابایی؛ رؤسای فراکسیون‌های مستقلان، امید و ولایی، نشست‌های مستمری برای بررسی گزینه‌های انتخابات هیئت‌رئیسه پارلمان در سال سوم مجلس دهم داشته باشند.

نعمتی اضافه کرد: تعیین مصادیق و گزینه‌های نهایی اعضای هیئت‌رئیسه مجلس در سال سوم، منوط به جمع‌بندی‌های رؤسای فراکسیون‌های سه‌گانه مجلس است.

عضو فراکسیون مستقلان ولایی مجلس خاطرنشان کرد: فراکسیون مستقلان ولایی هنوز به مصادیق برای انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس ورود نکرده و جمع‌بندی‌ها در این زمینه هنوز مشخص نیست.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نشست «عارف، جلالی و حاجی‌بابایی» درباره رئیس مجلس»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..