ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
برگزاری متفاوت ترین دوره MBA دانشگاه تهران در مدیریت منابع انسانی

مدیرعلمی دوره آموزشی MBA منابع انسانی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از حضوربیش از 20 نفر از اساتید مطرح منابع انسانی در این دوره آموزشی خبرداد وگفت: همچنین در این دوره از تجربیات مهم مدیران سازمانهای بزرگ ایران بعنوان "کیس استادی" استفاده خواهد شد.

دکتر آرین قلی پور دستيابي به مزيت رقابتي، رشد و توسعه نيروي انساني در سازمان‌ها را مستلزم سرمايه‌گذاري مستمر بر سرمايه‌هاي انساني، فكري و برجسته کردن نقش مديريت منابع انساني در سازمان‌ها دانست و گفت: تحول و توسعه واحد منابع انساني سازمان‌ها در گرو تجهيز مديران و كارشناسان اين واحد به تفكر استراتژيك است .

برگزاری متفاوت ترین دوره MBA دانشگاه تهران در مدیریت منابع انسانی
وی افزود: با توجه به اهمیت این موضوع، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، بعنوان دیرپاترین دانشکده مدیریت کشور برای اولین بار اقدام به برگزاری دوره ی کاربردی MBA منابع انسانی کرده است.

مدیر علمی اولین دوره آموزشی MBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در تشریح برگزاری این دوره آموزشی اظهار داشت: در این دوره ی منحصر به فرد از حضور و استفاده از تجربیات مهم مدیران سازمانهای بزرگ ایران بعنوان "کیس استادی" استفاده شده است و شرکت کنندگان می توانند بطور مستقیم از آخرین تجربیات موثر آنان بهره برداری نمایند.

وی افزود: همچنین برای اولین بار در کشور این دوره با حضور بیش از 20 نفر از اساتید مطرح منابع انسانی دانشگاههای سراسر کشور طراحی شده است.

این استاد دانشگاه ، مخاطبان این دوره را مدیران ارشد، کارآفرینان، مشاوران و مدرسان حوزه مدیریت و منابع انسانی عنوان کرد و گفت : ارائه سرفصل ها مطابق با آخرین پیشرفت های حوزه منابع انسانی خواهد بود.

دکتر قلی پور با تاکید بر این که این دوره به عنوان قوی ترین دوره آموزشی منابع انسانی در کشور مطرح است گفت:
اساتیدی همچون دکتر ناصر میرسپاسی،دکتر بابک علوی، دکتر محمد ابویی اردکان،دکتر بهزاد ابوالعلایی،دکتر سارا بانکی،دکترابراهیم شیخ،دکتر شاه حسینی و دکتر حسن دانایی فرد،دکتر خدایار ابیلی و...در این دوره حضور دارند.

وی با اشاره به این که علاقه مندان جهت شرکت در این دوره می توانند برای ثبت نام و یا رزرو به آدرس اینترنتی www.POSTMBA.ir مراجعه نمایند گفت: همچنین امکان ثبت نام حضوری با مراجعه به دفتر آموزش مدیریت منابع انسانی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران فراهم است .

دکتر قلی پور خاطر نشان کرد: همچنین پس از اتمام دوره و برگزاری آزمون نهایی ، گواهینامه پایان دوره یکساله معتبر از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به دانشپذیر اعطا خواهد شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «برگزاری متفاوت ترین دوره MBA دانشگاه تهران در مدیریت منابع انسانی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..