ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
جهانبخش: استرس مثبتی برای جام‌ جهانی داریم

ایسنا: علیرضا جهانبخش در پایان بازی ایران و ازبکستان گفت: بازی خوبی را دیدیم. بازیکنان دیر اضافه شدند و در این زمان کم، هماهنگ شدن سخت بود. از طرفی هم باید فهرست تیم ملی اعلام می شد و آقای کی‌روش می‌خواست بازیکنان را محک بزند. در ادامه مسیری که تا جام‌جهانی داریم باید بازی‌ها را ببریم تا تیم روحیه داشته باشد. از مردم هم تشکر می‌کنم که در آخرین بازی آمدند و بدرقه خوبی از تیم ملی داشتند.

او درباره سطح بازی‌های تدارکاتی تیم ملی بیان کرد: مهم‌ترین مساله، جمع شدن سریع بازیکنان بود که می‌تواند به آماده‌ شدن تیم کمک زیادی کند. بازی‌های تیم ملی از قبل هماهنگ شده است اما کادرفنی انتظار داشتند زودتر بازیکنان را در اختیار داشته باشند و هماهنگی بهتری حاصل شود. اما تنها چیزی که این اخیرا وجود نداشت همین بود و ۸۰ درصد بازیکنان تنها دو جلسه با تیم تمرین کردند و حتی یک سری از بازیکنان یک جلسه.

بازیکن تیم ملی فوتبال درپاسخ به این پرسش که آیا برای جام جهانی استرس دارد یا نه، عنوان کرد: استرس مثبت داریم چون گروهمان گروه سختی است. می‌دانیم کار سختی داریم اما تیم ملی هم کیفیت خودش را دارد و قطعا اعتماد به نفسی که کادرفنی داده، می‌تواند کمک کند.

جهانبخش اضافه کرد: باید واقع‌بین باشیم چون گروهمان سخت است. تیم ملی می‌رود که بهترین عملکردش را داشته باشد. کادرفنی و بازیکنان یک‌دل هستند تا از پرچم ایران دفاع کنیم. قطعا به روسیه نمی رویم که فقط بازی کنیم و می‌خواهیم قدرت فوتبال ایران را نشان دهیم. گروه ایران، برای مردم ما جذاب است و می‌خواهیم آن‌ها را خوشحال کنیم.

او درباره کیفیت تیم ملی ازبکستان نیز گفت: این تیم قهرمان امیدهای آسیاست. تیم خوبی بود و کیفیت داشت. حتی در بعضی از صحنه‌ها از تیم اول ازبکستان هم بهتر بازی می‌کردند. فکر می‌کنم محک خوبی برای تیم ملی بود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «جهانبخش: استرس مثبتی برای جام‌ جهانی داریم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..