ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
دانلود رمان خیانت عسلی (جلد دوم دلارام)

دانلود رمان خیانت عسلی (جلد دوم دلارام) اختصاصی یک رمان

دانلود رمان خیانت عسلی (جلد دوم دلارام) اختصاصی یک رمان

دانلود رمان خیانت عسلی (جلد دوم دلارام) اختصاصی یک رمان

خلاصه جلد دوم:

توی جلد اول، دلارام دختریه که پدر ناتنیش از خونه بیرونش می‌کنه و با شاهین آشنا می‌شه که طی اتفاقاتی، عقد شاهین در میاد. شاهین می‌فهمه این دختر ناصره. ناصر کسیه که باعت شد پدر شاهین لو بره و دستگیر بشه و شایان برادر شاهین هم با فهمیدن این موضوع، دلارام رو تا حد مرگ می‌زنه که بره کما. شایان و عموی شاهین اعدام می‌شن؛ ولی شاهین دو سال حبس داره.

پیشنهاد می شود

دانلود رمان دلارام

خلاصه :
انتقامی دنباله دار با حواشی و تلفاتی جبران ناپذیر، تلفاتی مانند عشق از دست رفته، حافظه ای پاک شده، قلبی تیره شده و سر انجام، دختری سیر شده؛ سیر شده از زندگی تکرار نشدنی!
خیانت همان خیانت است؛ اما با طعم عسل!
گاهی اوقات بعضی از خیانت ها به آدم تجربه می‌شه که به هیچ کس زود اعتماد نکنیم.

نکته :بعضی از قسمت های پارت ها بر اساس واقیعت نوشته شده.

قسمتی از رمان :

پونزده روزه که بازداشتگاهم و همه منتظرن که دلارام به هوش بیاد. جایی که من هستم، تنهام. دلم خیلی واسه ی دلارام تنگ شده. اگه دلارام به هوش نیاد، من حاضرم اعدام بشم. زندگی بدون دلارام واسه ی من جهنمه. منی که بیمار بودم، عاشقش شدم. آره، من سه هفته ای خوب شدم و هیچ حسی به جز عشق به دلارام ندارم. چرا رو نکردم؟ کاش حداقل جلوی شایان رو می‌گرفتم. با صدای باز شدن بازداشتگاه، از فکر بیرون اومدم. با دیدن دانیال که سرد نگاهم می‌کرد، گفتم:
– دلارام چه طوره؟
با حرفی که دانیال زد…!

پیشنهاد می شود

رمان تضاد افسانه‌ ها | Hakerghalb كاربر انجمن یک رمان
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دانلود رمان خیانت عسلی (جلد دوم دلارام)»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..