ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
رکورد زنی گوشت قرمز در تغییر قیمت هفتگی

ساعت24 -در ابتدای اردیبهشت ، گوشت قرمز رکورددار بیشترین رشد هفتگی قیمت بود و بیشترین رشد قیمت در هفته اول اردیبهشت را به نام خود ثبت کرد. با این رشد، متوسط قیمت خرده فروشی یک کیلوگرم گوشت قرمز در پایتخت از 51 هزار تومان هم عبور کرد.

خراسان/ در ابتدای اردیبهشت ، گوشت قرمز رکورددار بیشترین رشد هفتگی قیمت بود و بیشترین رشد قیمت در هفته اول اردیبهشت را به نام خود ثبت کرد. با این رشد، متوسط قیمت خرده فروشی یک کیلوگرم گوشت قرمز در پایتخت از 51 هزار تومان هم عبور کرد. طبق گزارش بانک مرکزی از قیمت خرده فروشی اقلام اساسی در تهران، بعد از گوشت قرمز با رشد 4.6 درصدی در هفته اول اردیبهشت، تخم مرغ با 3.1 و قند و شکر با 0.8 درصد بیشترین رشد قیمت را ثبت کردند. بیشترین کاهش قیمت هم مربوط به میوه ها و سبزی های تازه با حدود دو درصد افت بود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «رکورد زنی گوشت قرمز در تغییر قیمت هفتگی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..