اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
چرا عکس‌های کاوه مدنی ساعاتی قبل از بازگشتش به ایران منتشر شد؟ +تصاویر

چه کسی اولین بار عکس‌های کاوه مدنی را افشا کرد؟

چطور نظام و انقلابی‌ها شده‌اند مقصر ماجرای افشای عکس‌های کاوه مدنی در حالی که کسی افشاگری کرده که پشت سر خود عکس شاهزاده‌ پهلوی را می‌چسباند و می‌نویسد «رضا شاه دوم، تنها امید مردم ایران»!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ یک کانال تلگرامی متعلق به چند دانشجوی ایرانی خارج از کشور با نام K1 in USA گزارش جالبی از ماجرای پر سر و صدای معاون سابق سازمان محیط زیست از کشور منتشر کرد.

کاوه مدنی حدود ۶ ماه معاون سازمان محیط زیست بود و‌ حضور و خروجش از این پست دولتی سر و صدا کرد. وی برای یک ماموریت دولتی به خارج از ایران سفر کرده بود و گفته می‌شود که قرار بوده دهم فروردین به ایران بازگردد، اما شامگاه هشت فروردین، یک کانال تلگرامی سلطنت طلب با مدیریت «بهروز آریا» (سلطنت‌طلب و حامی پهلوی) عکس‌هایی از وی منتشر نمود که او را در حال رقصیدن در یک مراسم نشان می‌داد. همچنین عکس‌هایی مشکوک به مشروبات الکلی نیز از همان مراسم منتشر شد.

کانال «بسوی آزادی»، ۸ فروردین پس از آنکه خبر تجمع در اهواز را منتشر می‌کند، ساعت ۲۰:۴۶ دقیقه خبر از اعلام یک مورد فوری می‌دهد سپس می‌نویسد اینجا نه یک کاباره بلکه سالن اجلاس دولتی در مالزی است که در آن یک آقای ژیگول (کاوه مدنی = ژن خوب و ولایت‌مدار!) در حال رقص است: معاون پژوهشی و آموزشی سازمان محیط زیست به مدیریت عیسی کلانتری. وی از موهبت ویسکی هم بهره برده و معلوم نبوده اگر به پاتایا و تایلند می‌رفت چه می‌کرد! این کانال در انتها به جمهوری اسلامی (که آن را دولت و رژیم اشغالگر اسلامی می‌خواند)، به علت داشتن چنین مسئولی تبریک می‌گوید.

چرا عکسهای کاوه مدنی ساعاتی قبل از بازگشتش به ایران منتشر شد؟ +تصاویر

چرا عکسهای کاوه مدنی ساعاتی قبل از بازگشتش به ایران منتشر شد؟ +تصاویر

این کانال در ادامه عکس‌های متعددی از کاوه مدنی را منتشر می‌کند:
عکس‌هایی که به همان شکل سر از رسانه‌ها و کانال‌های دیگر (از انقلابی گرفته تا غیره) درمی‌آورند.

انتشار این تصاویر باعث واکنش‌هایی در فضای مجازی شد. اولاً تعداد فالوئرهای مدنی در توئیتر و اینستاگرام ظرف مدت کوتاهی به میزان قابل توجهی افزایش یافت. ثانیاً برخی با طرح این ادعا که به حریم خصوصی وی تعرض شده، از این موضوع ابراز نارضایتی کردند. امری که نهایتاً به دنبال مظلوم نشان دادن مدنی بود.

چرا عکسهای کاوه مدنی ساعاتی قبل از بازگشتش به ایران منتشر شد؟ +تصاویر

حال چند سوال مطرح است:
- چطور نظام و انقلابی‌ها شده‌اند مقصر ماجرای افشای عکس‌ها در حالی که کسی افشاگری کرده که پشت سر خود عکس شاهزاده‌ی پهلوی را می‌چسباند و می‌نویسد «رضا شاه دوم، تنها امید مردم ایران»!
- چه کسی به این عکس‌ها دسترسی داشته و با چه هدفی آن را در اختیار سلطنت‌طلبان قرار داده است؟
- چرا این عکس‌ها تنها ساعاتی قبل از بازگشت مدنی به ایران منتشر شده است؟ این سوال زمانی با اهمیت‌تر می‌شود که بدانیم مدنی پس از انتشار این عکس‌ها از بازگشت به ایران خودداری کرده و پس از خروج همسرش از کشور، از معاونت محیط زیست استعفا می‌دهد.

ابهامات متعدد در مورد نحوه‌ی خروج وی از کشور و عدم بازگشت و استعفایش این سوال را در ذهن متبادر می‌سازد که وی از چه چیزی نگران بوده که به کشور بازنگشته است؟ آیا رقصیدن در پنج سال پیش و در خارج از کشور، دارای مجازات نگران‌کننده‌ای است؟ به نظر نمی‌رسد که وی چنین دلهره‌ای داشته باشد، که اگر چنین بود از ابتدا چنین مسئولیتی قبول نمی‌کرد تا خود را در این مهلکه وارد کند.

از سوی دیگر، وارد نمودن اتهام جاسوسی و یا خیانت به کاوه مدنی، بدون اثبات و ارائه‌ی مدارک مستدل نیز جایز نیست. اگرچه دادستان تهران اخیراً و بدون اسم بردن اشاره کرده که تحقیقاتی در حال انجام بوده و مدنی احتمالاً به همین خاطر به کشور بازنگشته است، لیکن هنوز دادستان تهران نیز اتهام مشخصی را در مورد وی اظهار نکرده است.

با کنار هم گذاشتن مسائل مختلف در مورد مدنی، این شبهه بوجود می‌آید که انتشار عکس‌ها تنها ساعاتی قبل از بازگشت مدنی به کشور و آن هم توسط یک کانال تلگرامی سلطنت‌طلب، صرفاً برای رد گم کنی و عوض کردن موضوع بوده و پیامد انتشار این عکس‌ها نشان دادن چهره‌ای مظلوم از وی و ادعای نقض حریم خصوصی‌ بوده است (البته اگر بتوان انتشار عکس‌های یک مراسم پر جمعیت در سالن بزرگ را نقض حریم خصوصی نامید).

انتشار این عکس‌ها توسط نیروهای امنیتی منطقی به نظر نمی‌رسد زیرا اگر واقعاً نیروهای امنیتی به دنبال برخورد با وی بودند، نمی‌بایست زمانی که در خارج از کشور به سر می‌برد و احتمال عدم بازگشتش وجود دارد، دست به انتشار این عکس‌ها بزنند که به اصطلاح مرغ از قفس بپرد.

بنابراین متهم اول انتشار این عکس‌ها ممکن است خود مدنی یا نزدیکان او باشند. زیرا معلوم نیست چه کسی به عکس‌های پنج سال پیش این فرد (در زمانی که مسئولیتی در کشور نداشته) دسترسی پیدا کرده و با چه انگیزه‌ای آنرا به کانال تلگرامی سلطنت‌طلب و ضد نظام تحویل داده تا منتشر کند؛ امری که نهایتاً به نفع مدنی تمام شد. هم از دست مامورین امنیتی فرار کرد، هم در فضای مجازی مشهور شد و هم با سروصدای ایجاد شده علیه وی می‌توان متصور بود که بازگشتش به انگلیس یا آمریکا بسیار سهل‌تر از گذشته شده باشد.

چه کسی اولین بار عکس‌های کاوه مدنی را افشا کرد؟

مشاهدات و روزنوشته‌های دانشجویان و دانش‌آموختگان مسلمان ایرانی؛ کانال K1 in USA

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «چرا عکس‌های کاوه مدنی ساعاتی قبل از بازگشتش به ایران منتشر شد؟ +تصاویر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..