ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیست‌ها یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم

کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز یا جشن ضدایرانی پوریم +فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امروز کانال ضدانقلاب آمدنیوز در ادامه تلاش‌های خود برای سفیدنمایی چهره رژیم‌صهیونیستی، در آستانه‌ی فرا رسیدن عید نوروز ویدئویی از تبریک گفتن صهیونیست‌های ساکن در سرزمین اشغالی فلسطین به مردم ایران منتشر کرد. این کانال معاند با انتشار این فیلم سعی داشت به مخاطبان خود القا کند که شهرک‌نشینان این رژیم نه تنها افراد ستمگری نیستند بلکه انسان‌های بسیار متمدن و با فرهنگی هستند و مخالفت مردم و حکومت ایران با این رژیم، بی‌مورد است.

 

این پیام تبریک در حالی منتشر شده که یکی از رسوم قدیمی یهودیان جشن ایرانی‌کشی پوریم است.کینه‌ی صهیونیست‌ها از مردم ایران آنقدر ریشه دار و عمیق است که هر سال به مناسبت سالگرد کشتار هزاران نفر از ایرانیان این جشن را برگزار می‌کنند.

اما ماجرای تاریخی این جشن کینه‌توزانه چیست؟ هامان صدراعظم خشایارشاه به دلیل نافرمانی یهودیان از دستورات و قوانین پادشاهی، از توطئه‌های آنان ابراز نگرانی می‌کند. به همین دلیل پادشاه را در جریان این توطئه‌‍‌ها قرار می‌دهد و از پادشاه می خواهد تا با این قوم مقابله کند. مردخای رهبر یهودیان آن زمان ایران با دسیسه های فراوان یکی از دختران یهودی را به دربار می‌فرستد و او را جانشین شهبانوی ایران می کند. با ورود "استر" دختر جوان و زیباروی یهودی به دربار، مردخای نقشه های شوم خود را به وسیله‌ی اغوای شاه ایران اجرا می کند.

هامان شاه را از توطئه مردخای آگاه می سازد و به همین دلیل پادشاه دستور به دار آویختن مردخای را صادر می‌کند. استر به شدت بر روی شاه سست عنصر تسلط یافته بود و با خائن جلوه دادن هامان که ادعا می‌کرد که وی توطئه کشتن شاه را در سر دارد، باعث شد هامان را اعدام کنند.

استر و مردخای پس از کشتن هامان، حکم قتل هر 10 پسر هامان را نیز از پادشاه ایران می‌گیرند و به این وسیله هر 10 پسر هامان نیز کشته می‌شوند. یهودیان پس از کشتن هامان و 10 پسرش باز هم راضی نمی‌شوند و در اقدام کینه‌توزانه‌ی بعدی خود اجساد آنها را در شهر بر دار می‌کنند تا میان ایرانیان رعب و وحشت ایجاد کنند. آن‌ها با این کار می‌خواستند سرنوشت دشمنان و مخالفان یهودیان را به همگان نشان دهند.

یهودیان مهاجر ساکن ایران که پس از کشتن هامان، در دربار نیز نفوذ زیادی داشتند، با هجوم به شهرهای ایران، به طور گسترده دست به قتل عام گسترده ایرانیان می‌زنند. آنطور که نقل شده و یهودیان در کتب خود از جمله کتاب "استر" اعتراف کرده‌اند، طی دو روز بیش از 77 هزار ایرانی کشته شده‌اند؛ اما در روایت محققان مستقل از این ماجرا این رقم تا 500 هزار نفر نیز ذکر شده‌ است. یعنی در آن زمان که ایران نزدیک به 800 هزار نفر جمعیت داشته، بیش از نیمی از جمعیت آن روز ایران به دست یهودیان قتل عام می شوند.

این کشتار در روزهای 13 و 14 ماه آدار اولین ماه سال جدید عبری انجام می شود که روز دوم کشتار به اصرار استر به خشایارشاه و با بهانه‌ی از بین بردن دشمنان قوم یهود ادامه پیدا می‌کند. بر طبق متون تاریخی، نحسی روز 13 فروردین در میان ایرانیان ریشه در کشتار تاریخی ایرانیان توسط یهودیان دارد.

یهودیان، پس از این قتل عام و به شکرانه غلبه بر ایرانیان و ریختن خون دشمنان قوم یهود، این روز را عید اعلام کرده، جشن و پایکوبی بر پا می‌کنند و روزه می گیرند. مردخای از آن زمان به پیامبر این قوم و استر نیز به شخصیتی مقدس تبدیل می شوند. یهودیان در این روز جشنی به نام "جشن پوریم" برگزار می‌کنند. هر سال شاهدیم که در سرزمین‌های اشغالی جشن‌ها و مراسمات گسترده‌ای با رسوم خاصی در پاسداشت این روز برگزار می‌شود.

در این روز که از جمله اعیاد مهم یهودیان در سراسر جهان است، از سرزمین های اشغالی تا آمریکا به سبک‌های مختلفی جشن می گیرند. در این جشن صهیونیست‌ها سرمست از کشتار ایرانیان، تا حد جنون شراب می‌نوشند که بدمستی، یکی از سنت‌های مرسوم آنان در این روز است. همچنین خاخام های یهودی در رقص و پایکوبی با یکدیگر رقابت می کنند و در اثر افراط در نوشیدن شراب قادر به راه رفتن نبوده و بیهوش و بی‌رمق به زمین می خورند.

یکی دیگر از مراسم‌هایی که در عید پوریم برگزار می‌شود، رژه زامبی‌ها در سرزمین‌های اشغالی است. صهیونیست‌ها در این رژه به نشان خونخواهی و کشتار ایرانیان با گریم خود به شکل زامبی‌ها - آدم خوارها - اعضای ساخته شده از بدن انسان را به دندان می‌گیرند. نوشیدن خون یا صرف نوشیدنی به رنگ خون از جمله رسوم یهودیان در این روز است.

 کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیستها را یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیستها را یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیستها را یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیستها را یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیستها را یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیستها را یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیستها را یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیستها را یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیستها را یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیستها را یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم

انتهای پیام/ 

قاتلان صدهاهزار ایرانی، عید نوروز را به مردم ایران تبریک گفتندپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «کدام را باور کنیم؛ تبریک عید نوروز صهیونیست‌ها یا جشن ضدایرانی پوریم؟ +فیلم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..