اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
شاهکار جدید BMW رونمایی شد+ تصاویر

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بدنه زیبای این کانسپت چهار درب، توسط سقفی شیبدار که به صورت یکپارچه به بخش انتهایی بدنه متصل شده، چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. کاپوت بلند، شیشه عقب غرق شده در ستون پشتی و ورودی های هوای بزرگ در دماغه خودرو خبر از پرفورمنس بالای این اتومبیل می دهند. کاپوت بلند، شیشه عقب غرق شده در ستون پشتی و ورودی های هوای بزرگ در دماغه خودرو خبر از پرفورمنس بالای این اتومبیل می دهند.  با معرفی این کانسپت، بخش M بدنبال تعریف دوباره واژه لاکچری در میان محصولاتش است. با معرفی این کانسپت، بخش M بدنبال تعریف دوباره واژه لاکچری در میان محصولاتش است. رینگ های بزرگ دو رنگ و ستون میانی همرنگ شیشه ها جانبی به ایجاد تناسب هرچه بیشتر در طراحی بدنه کمک می کنند رینگ های بزرگ دو رنگ و ستون میانی همرنگ شیشه ها جانبی به ایجاد تناسب هرچه بیشتر در طراحی بدنه کمک می کنند رنگ طلایی بکار گرفته شده در المان های بدنه از قبیل سر اگزوز ها و جلو پنجره های کلیوی بر خاص بودن خودرو تاکید می کنند. رنگ طلایی بکار گرفته شده در المان های بدنه از قبیل سر اگزوز ها و جلو پنجره های کلیوی بر خاص بودن خودرو تاکید می کنند.  از طرفی چراغ های شش ضلعی یاد آور نمونه های استفاده شده در نسخه مسابقه ای  M8 GTE هستند. از طرفی چراغ های شش ضلعی یاد آور نمونه های استفاده شده در نسخه مسابقه ای M8 GTE هستند. ورودی های هوا به منظور کاهش هر چه بیشتر وزن خودرو از فیبر کربن ساخته شده اند ورودی های هوا به منظور کاهش هر چه بیشتر وزن خودرو از فیبر کربن ساخته شده اند در بخش عقب سپر عضلانی M اگزوز های طلایی رنگ M8 را در آغوش گرفته و لبه برآمده صندوق عقب، حکم اسپویلری ظریف را داشته که در کنار دیفیوزر های این قسمت گواهی بر آیرودینامیک بالای این کانسپت گرن کوپه هستند. در بخش عقب سپر عضلانی M اگزوز های طلایی رنگ M8 را در آغوش گرفته و لبه برآمده صندوق عقب، حکم اسپویلری ظریف را داشته که در کنار دیفیوزر های این قسمت گواهی بر آیرودینامیک بالای این کانسپت گرن کوپه هستند. BMW M8 Gran Coupe Concept (2018) BMW M8 Gran Coupe Concept (2018) BMW M8 Gran Coupe Concept (2018) BMW M8 Gran Coupe Concept (2018) چراغ های باریک و احجام عضلانی سپر عقب، چشمانتان را از دیدن این خودرو سیر نخواهند کرد. چراغ های باریک و احجام عضلانی سپر عقب، چشمانتان را از دیدن این خودرو سیر نخواهند کرد. رینگ های بزرگ دو رنگ و ستون میانی همرنگ شیشه ها جانبی به ایجاد تناسب هرچه بیشتر در طراحی بدنه کمک می کنند رینگ های بزرگ دو رنگ و ستون میانی همرنگ شیشه ها جانبی به ایجاد تناسب هرچه بیشتر در طراحی بدنه کمک می کنند BMW M8 Gran Coupe Concept (2018) BMW M8 Gran Coupe Concept (2018) رای کم شدن وزن و مرکز ثقل، ب ام و از ساختار پلیمر کربن تقویت شده در سقف استفاده کرده که در کنار رنگ بدنه Saleve Vert کنتراستی زیبا را پدید می آورند. رای کم شدن وزن و مرکز ثقل، ب ام و از ساختار پلیمر کربن تقویت شده در سقف استفاده کرده که در کنار رنگ بدنه Saleve Vert کنتراستی زیبا را پدید می آورند.

منبع:مشرق
انتهای پیام/

رونمایی از مدل جدید BMW
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شاهکار جدید BMW رونمایی شد+ تصاویر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده