اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
چهارشنبه سوری سنت آیینی با ارزش بوده که به انحراف کشیده شده است

چهارشنبه سوری سنت کهن ما آیینی با ارزش بوده که به انحراف کشیده شده استرسول نجفیان بازیگر سینما و تلویزیون درباره مراسم چهارشنبه سوری به خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: چهارشنبه سوری مقوله ای است که یک سری نوجوان و جوان آن را به انحراف کشاندند، در حالی که در سنت کهن ما آیینی با ارزش بوده است.

وی افزود: ما اعتقاد داشتیم که آتش چهارشنبه سوری کثیفی ها را از بین می برد و گرما و صدا، ننه سرما را فراری می دهد؛ اما الان به مردم آزاری تبدیل شده و به سنتمان ربطی ندارد.

وی اظهار داشت: سال گذشته یک نارنجک روی سقف ماشینم انداخته شدند که بسیار مخرب و وحشتناک بود. فکر می کنم این جریان ها از استعمار نشات می گیرد و قصد دارند آیین ارزشمند ما را لجن مال کنند تا دچار نفرت شویم.

نجفیان بیان کرد: از ترس یک سری اتفاقات در چهارشنبه سوری، نمایشمان را تعطیل کردیم و این فاجعه است.

این بازیگر بیان کرد: یک مشت شیطان صفت استعمارگر و مزدور در هر لباسی قصد به انحراف کشاندن آیین چهارشنبه سوری دارند. احتمال دارد نوبت به نوروز هم برسد، پس باید بیشتر مواظب باشیم.

نجفیان گفت: آیین چهارشنبه سوری بیانگر دوستی، رفاقت، پاکی و شادابی است که متاسفانه الان به انحراف کشیده شده است.

انتهای پیام/

نظر رسول نجفیان درباره مراسم چهارشنبه سوریپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «چهارشنبه سوری سنت آیینی با ارزش بوده که به انحراف کشیده شده است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده