پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
پرداخت حقوق ایلان ماسک در قبال بهبود عملکرد تسلا

ایلان ماسک فقط در صورت بهبود عملکرد شرکت تسلا قادر به دریافت حقوق از این شرکت خواهد بود.

شبکه خبری رویترز به نقل از شرکت خودروسازی تسلا گفت: ایلان ماسک مدیر عامل این شرکت تنها در صورت افزایش ارزش سهام و عملکرد خوب شرکت قادر به دریافت حقوق و پاداش خواهد بود.

این شرکت درطی بیانیه‌ای اعلام کرد: ایلان ماسک هیچ گونه پاداش و حقوقی اعم از پول نقد یا سود سهام دریافت نخواهد کرد و تمام حقوق دریافتی وی به میزان  بهبود عملکرد شرکت وابسته خواهد بود و این قانون به هیچ‌وجه تغییر نخواهد کرد.

مقاله‌های مرتبط:

ماسک در صورتی که با راه‌کارهای خود موفق به افزایش میزان فروش شرکت تسلا شود و همچنین مراحل عملیاتی و تولیدی مورد نظر شرکت را فراهم آورد پاداشی معادل ۱۰ سال سود شرکت را در طی چند مرحله دریافت خواهد کرد.

 این سبک از دریافت حقوق شاید در میان مدیرعاملان و کارآفرینان عجیب باشد. اکثر موسسان استارتاپ‌ها و شرکت‌ها پس از رسیدن به موفقیت نسبی به دنبال دریافت حقوق ثابت بالا هستند. این در حالی است که ایلان ماسک با تصویب چنین قانونی در شرکتش، روندی را برای ساختارشکنی این قوانین شروع کرده است.

به هر حال تصمیم ایلان ماسک و تسلا نشان می‌دهد در این شرکت درآمد هیچ‌کس قابل تضمین نیست. به بیان دیگر تمام افراد و حتی موسس شرکت، مجبور خواهند بود با تلاش بسیار، در مرحله‌ی اول سوددهی شرکت و در نهایت درآمد خود را تامین کنند.

بیشتر بخوانید:
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پرداخت حقوق ایلان ماسک در قبال بهبود عملکرد تسلا»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده