ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
دیگر نمی توان نارضایتی های اجتماعی را کتمان کرد

معاون سیاسی، امنیتی استاندار فارس گفت: مبارزه با فساد به حضور و همدلی همگانی احتیاج دارد و نباید فساد را کتمان کرد زیرا پوشاندن آن باعث اعتراض مردم می شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، هادی پژوهش چهارشنبه در همایش سلامت اداری و مبارزه با فساد در شیراز اظهار داشت: فساد همزاد با حکومت ها و دولت ها است و دنیا با آن درگیر است اما کشورهای در حال توسعه بیشتر درگیر هستند.
وی افزود: جلسات و سخنان زیادی در خصوص مبارزه با فساد برگزار شده اما تاکنون بی فایده بوده و امروز شاهدیم که اتاق بازرگانی به این مهم ورود کرده است.
او بیان کرد: امروز نارضایتی اجتماعی وجود دارد و دیگر نمی توان آن را کتمان کرد و حتی بخشی از اعتراضات به فساد اداری است.
وی گفت: همه تاکنون درد را گفته اند و هیچکس نسخه ای نپیچیده و باید از خودمان مبارزه با فساد را شروع کنیم.
پژوهش خاطرنشان ساخت: هرکس باید از خود و بخش خود مبارزه با فساد را شروع کند. فساد قانونی، اداری، سیاسی و... در جهان وجود دارد و فساد قانونی و سیاسی در کنار هم فساد اداری ایجاد می کند پس باید اولویت های فساد را مد نظر قرار داد.
وی بیان کرد: باید مشکلات را بگوییم و به دنبال رفع آن باشیم که اگر نگوییم فردا شاهد اعتراضات خواهیم بود.پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دیگر نمی توان نارضایتی های اجتماعی را کتمان کرد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : شما نیوز

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..