ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
ملاقات کوتاه ترین و بلندترین زن و مرد جهان در مصر

ملاقات کوتاه ترین و بلندترین زن و مرد جهان در مصر ملاقات کوتاه ترین و بلندترین زن و مرد جهان در مصر 

بلندترین مرد جهان که یک مرد چینی است در مصر با کوتاه ترین زن جهان ملاقات نمود که عکسهای جالبی را کنار هم رقم زدند. صاحبان رکورد بلند قدترین و کوتاه ترین هاي دنیا در کتاب رکورد های گینس با هم دیدار کردند  تصویر جالب این دو بعنوان قدبلندترین مرد جهان و کوتاه قدترین زن دنیا درکنار اهرام ثلاثه مصر دیدنی است.

ملاقات کوتاه ترین و بلندترین زن و مرد جهان در مصر

بلندقدترین مرد دنیا با کوتاه قدترین زن جهان ملاقات کرد ، ملاقاتی برنامه ریزی شده در مقابل اهرام ثلاثه مصر.صاحبان رکورد ترین هاي قد در دنیا روز گذشته درکنار اهرام ثلاثه مصر باستانی با هم دیدار کردند.

پادشاه کنن، از ترکیه، دارای بلندترین رکورد قد انسان در جهان با ارتفاع 246.5 سانتیمتر «8 فوت 1 اینچ» است و جیوتی امگه از هند دارای عنوان رکورد های گینس برای کوتاه ترین زن جهان است که فقط 62.8 سانتی متر «2 فوت 06» قد دارد.

به گزارش پارس ناز این قرار ملاقات توسط یکی از شرکت هاي گردشگری مصر و به منظور رونق این صنعت در یکی از زیباترین جاذبه هاي گردشگری دنیا تدارک دیده شده بود.

سال 2011 بود که نام جیوتی آمجه ، دختر 62.8 سانتی متری هندی بعنوان کوتاه ترین و کوچک‌ ترین زن دنیا در کتاب کتاب گینس ثبت شد ، او که بدلیل اختلالات هورمونی و بیماری استخوان ناشی ازآن کوچک ترین زن دنیا شده بود در 24 سالگی ازدواج کرد.

ملاقات کوتاه ترین و بلندترین زن و مرد جهان در مصر

به گزارش پارس ناز، پادشاه کوسن با 2 متر و 51 سانتی متر بلند قد قد ترین فرد دنیا نیز اهل ترکیه است و نامش در کتاب رکورد های کتاب گینس ثبت شده است، وی همچنین صاحب بلند ترین پای جهان نیز است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ملاقات کوتاه ترین و بلندترین زن و مرد جهان در مصر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..