اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
بسته سیاست‌های اعتباری اساس پرداخت تسهیلات در بانک صادرات ایران است

​معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران گفت: تعیین‌تکلیف مطالبات واحد های تولیدی مشکل دار در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در حمایت از تولید و اشتغال با اقدامات موثری همراه بوده و از این رو تسهیلات در بانک صادرات ایران در راستای بسته سیاست های اعتباری پرداخت می شود.

به گزارش شمانیوز: ​معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران گفت: تعیین‌تکلیف مطالبات واحد های تولیدی مشکل دار در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در حمایت از تولید و اشتغال با اقدامات موثری همراه بوده و از این رو تسهیلات در بانک صادرات ایران در راستای بسته سیاست های اعتباری پرداخت می شود.

علی حاجی پورکه در مراسم تودیع و معارفه مدیران استان بوشهر سخن می گفت ، افزود: تلاش های صورت گرفته در خصوص وصول مطالبات و فروش املاک مازاد بانک، از جمله راه های تقویت منابع بانک برای حمایت از  واحد های تولیدی کشور است که بر همین اساس تعیین تکلیف مطالبات نیز در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و در حمایت از تولید واشتغال به ویژه واحدهایی که در حال حاضر با رکود مواجه هستند، صورت می گیرد و در این زمینه مجموعه بانک صادرات ایران اقدامات مؤثری را در دستور کار دارد.

وی همچنین ضمن تأکید بر پرداخت تسهیلات در راستای بسته سیاست‌های اعتباری، این موضوع را یکی از اولویت‌های مهم بانک برشمرد و با اشاره به گستردگی شعب و خدمات فراگیر بانک صادرات ایران به بخش های مختلف اقتصادی کشور به ویژه رتبه برتر این بانک در حمایت از رونق تولید در بین بانک های خصوصی کشور، چشم انداز  حضور قوی تر بانک در حمایت از بنگاه های اقتصادی کشور را مثبت ارزیابی کرد.

معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران فروش اموال و املاک مازاد بانک را نیز  مورد تاکید قرار داد و گفت : انباشت دارایی های مازاد، مانع بزرگی برای تجهیز بهینه منابع است و ازاین رو فروش آنها به شدت مورد تاکید مقامات بانک و دولت است.

همچنین حاجی‌پور یکی از ویژگی‌های بارز بانک صادرات ایران را تعصب کارکنان آن به سازمان خود دانست و اهمیت استفاده از نیروی انسانی و ظرفیت‌های بانک را بسیار مهم و دارای اولویت ارزیابی کرد .
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بسته سیاست‌های اعتباری اساس پرداخت تسهیلات در بانک صادرات ایران است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..