ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
حمایت از پژوهشگران برتر حوزه زیست‌فناوری در دستور کار معاونت علمی

به گزارش  حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور معرفی و تشویق پژوهشگران موفق در حوزه زیست‌فناوری از این پژوهشگران حمایت می‌کند؛ ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی هر سال در مراسم‌هایی مانند همایش یا کنگره‌های مرتبط با زیست فناوری و یا هفته پژوهش پژوهشگران موفق این حوزه را معرفی و آن‌ها را مورد حمایت قرار می‌دهد.

پژوهشگر پس از تکمیل و ارسال فرم "حمایت از پژوهشگران برتر در حوزه زیست‌فناوری" بر اساس این آئین نامه مورد ارزیابی قرار گرفته و ۱۰ نفر از پژوهشگرانی که موفق به کسب بالاترین امتیاز شوند به عنوان "پژوهشگران برتر جوان" معرفی می‌شوند؛ پژوهشگران باید حداکثر ۴۰ سال داشته باشند و به طور مشخص در زمینه زیست‌فناوری فعالیت کنند.

معیار ارزیابی پژوهشگران، دستاورد‌ها و خروجی‌های مربوط به ۵ سال گذشته است و موارد مربوط به بیش از ۵ سال در ارزشیابی لحاظ نمی‌شود.

گفتنی است؛ پژوهشگران متقاضی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی  مراجعه کنند.

انتهای پیام/

معیار ارزیابی پژوهشگران در ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمیپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «حمایت از پژوهشگران برتر حوزه زیست‌فناوری در دستور کار معاونت علمی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..