اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96




خوشحالی دختران عربستانی از حضور در ورزشگاه ها

خوشحالی دختران عربستانی از حضور در ورزشگاه ها خوشحالی دختران عربستانی از حضور در ورزشگاه ها 

زنان عربستانی بالاخره اجازه یافتند که در ورزشگاه ها حاضر شوند و این پایانی بود بر زمان بحرانی زنان در جایگاه اجتماعی شان. روز جمعه زنان توانستند وارد استادیوم بزرگ ملک فهد شهر جده شوند و مسابقه فوتبال تیم هاي الاهلی و الباطن را از نزدیک تماشا کنند.

دولت عربستان سعودی قبل از این گفته بود که این مسابقه را برای حضور زنان و خانواده ها آماده کرده است.دراین ورزشگاه، جایگاه تماشاچیان به دو بخش مردان و خانواده تقسیم شده است.خانمها به تنهایی یا آقایانی به همراه خانمها می توانستند وارد بخش خانواده شوند.

خوشحالی دختران عربستانی از حضور در ورزشگاه ها

شرکت هواپیمایی عربستان سعودی نیز تخفیف هایي را برای پرواز از سایر شهرها به مقصد جده و حضور در ورزشگاه ها برای مسافران بانو اختصاص داد.به گزارش پارس ناز براساس برنامه فعلی، زنان میتوانند وارد سه ورزشگاه در سه شهر ریاض، جده و دمام شوند.این یک روز تاریخی برای تلاش هاي مدنی زنان در عربستان سعودی به شمار می‌رود.

خوشحالی دختران عربستانی از حضور در ورزشگاه هاذوق زدگی زنان عربستانی در استادیوم

خوشحالی دختران عربستانی از حضور در ورزشگاه هازنان عربستانی در استادیوم فوتبال

خوشحالی دختران عربستانی از حضور در ورزشگاه هازنان عربستانی در استادیوم

خوشحالی دختران عربستانی از حضور در ورزشگاه ها

خوشحالی دختران عربستانی از حضور در ورزشگاه ها ،دختران عربستانی در ورزشگاه ها،زنان عربستانی در ورزشگاه ها،زنان عربستانی در ورزشگاه ها،دختران و زنان عربستانی در استادیوم




پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «خوشحالی دختران عربستانی از حضور در ورزشگاه ها»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..