اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
چند شغله‌های فوتبال !

بحث حضور دوشغله ها در ارگان های مختلف یکی از مباحث همیشگی در رسانه ها بوده است و مدتی است که بحث دوشغله‌های فوتبال مغفول مانده درحالی که به نظر می‌رسد رئیس فدراسیون فوتبال باید فکری به حال این قضیه کند.

به گزارش شمانیوز: بحث حضور دوشغله ها در ارگان های مختلف یکی از مباحث همیشگی در رسانه ها بوده است و مدتی است که بحث دوشغله‌های فوتبال مغفول مانده درحالی که به نظر می‌رسد رئیس فدراسیون فوتبال باید فکری به حال این قضیه کند.

تقریبا چندین سال است که موضوع چند شغله های فوتبال هر از گاهی تیتر رسانه ها شده و بعد از مدتی فراموش می شود. این روزها که مشکلات اقتصادی و بیکاری گریبانگیر جامعه شده در این گزارش مستند و بر اساس واقعیات به این موضوع پرداخته ایم.
چند شغله های فوتبال چه کسانی هستند؟

اصولا هر ارگانی بر اساس ضوابط قانونی خود چارچوبی را برای فعالیت تعریف می کند. بر این اساس کارمندان دولت یا اساتید دانشگاه ( شرایط دانشگاهها با هم متفاوت است ) که به شکل تمام وقت مشغول به خدمت هستند اجازه فعالیت تمام وقت یا بعضا پاره وقت در ارگانهای دولتی یا خصوصی را ندارند.
در چند سال اخیر شاهد بودیم که بسیاری از اساتید دانشگاه پستهای مختلفی را در فوتبال بر عهده گرفتند.برخی از این افراد به شکل مامور از دانشگاه حضور داشته و دارند. رییس سابق کمیته ‌‌آموزش ، رییس سابق‌ آکادمی فوتبال ایران ، مسئول فعلی فعالیت‌های آکادمی فدراسیون فوتبال، رییس فعلی کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال و مسئول کمیته جوانان از این قبیل افراد هستند.
از طرفی برخی از کارمندان رسمی فدراسیون فوتبال نیز بسته به نوع فعالیت خود با ایجاد ارتباط با سایر باشگاه‌ها اقدام به عقد قراداد کرده‌اند. ( مستندات این بخش در خبرگزاری محفوظ است ).
حال از مسئولان فدراسیون و روسای دانشگاهها و سازمان بازرسی این سوالات مطرح است :
1- این افراد بر اساس چه توانمندی به فوتبال مامور شدند که سایر فوتبالی های بدون شغل از ‌آن توانمندی عاجز هستند ؟آیا هیچ جوان بیکار تحصیلکرده علاقمند به فوتبال از اداره مسئولیت آکادمی یا کمیته جوانان یا کمیته پزشکی بر نمی‌آیید؟
2- برخی از این افراد علاوه بر دریافت حقوق از محل دانشگاه خود تحت قرارداد با فدراسیون فوتبال هم بوده اند، این وظیفه سازمان بازرسی است که با ورود به ماجرا بررسی کند که دریافت حقوق کامل از دانشگاه و دریافت حق قرارداد از فدراسیون بر چه اساسی صورت گرفته است؟!
3- برخی از این افراد با ادعای عدم دریافت پول از فدراسیون فوتبال با نام فوتبال برای خود برندسازی کرده و در خارج از سیستم فدراسیون مشغول فعالیت هستند.
4- فعالیت برخی از کارمندان فدراسیون فوتبال در باشگاه‌ها شائبه تبانی در زمینه فعالیت مربوطه را برای برخی از اهالی فوتبال ایجاد کرده است.
حضور دانشگاهیان با شعار علمی کردن فوتبال زنگ خطری است برای فوتبال ایران.این افراد اگر واقعا هدفشان فقط خدمت به فوتبال کشور است می توانند به عنوان مشاور یا عضو کمیته ها در فوتبال حضور داشته باشند.
شاید وقت ‌آن است که مهدی تاج همانگونه که در بحث بازنشسته ها بسیار قوی و محکم عمل کرد درباره دوشغله های فوتبال نیز تصمیمی قاطع گرفته و شرایط را به نفع جوانان توانمند و بیکار فوتبالی تغییر دهد.

پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «چند شغله‌های فوتبال !»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..