اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
راز طرح پیشنهادی "اتوبوس ها&am

راز طرح به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،" اتوبوس های صورتی" طرحی است که "محمد صدیقی" شهردار "رباط" پایتخت "مغرب "برای حفظ امنیت زنان از خطرات احتمالی پیشنهاد داده است.

بانوان این کشور می توانند با این اتوبوس ها که فقط مخصوص آنها بوده به نقاط مختلف تردد کنند، رنگ صورتی نشانه ای است که اختصاصی بودن این اتوبوس ها برای زنان را برای همه محرز می کند و هیچ مردی اجازه سوار شدن به آن را ندارد.

نتیجه تحقیقات نشان داده، در این کشور، ساعات پایانی شب و مسیرهای دور افتاده و خلوت، خطرناک ترین زمان و مکان برای زنان تنها و بدون همراه بوده که می تواند به قربانی شدن آنها توسط مردان متجاوز منتهی شود.

با وجود خطرات احتمالی اما این طرح با موافقت تمام شهروندان رو به رو نشده و آنها این اقدام را نوعی تبعیض جنسیتی و بی حرمتی به آن قشر از هموطنان خود که انسان های شریفی هستند، می دانند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که سرانجام این طرح به کجا می رسد و اینکه تعداد اتوبوس های صورتی در جهت رسیدن به هدف مورد نظر بیشتر خواهد شد یا نه؟!

راز طرح

راز طرح

انتهای پیام/

"اتوبوس های صورتی" طرحی برای حفظ امنیت زنانپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «راز طرح پیشنهادی "اتوبوس ها&am»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..