ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا

۶۵۶۲۶۶

۴۹۳  بازدید

ر ماه از سال که از آبشار نیاگارا دیدن کنید می توانید از یک منظره جذاب و تماشایی لذت ببرید، اما منظره آن در زمستان، به خصوص در زمستان‌های بسیار سرد مثل همین زمستانی که آمریکای شمالی اکنون تجربه می‌کند، واقعا نفس گیر است.

برترین‌ها: هر ماه از سال که از آبشار نیاگارا دیدن کنید می توانید از یک منظره جذاب و تماشایی لذت ببرید، اما منظره آن در زمستان، به خصوص در زمستان‌های بسیار سرد مثل همین زمستانی که آمریکای شمالی اکنون تجربه می‌کند، واقعا نفس گیر است. در حالی که این دمای سرد و سوزان در برخی مناطق باعث آشفتگی شده و برنامه‌های میلیون‌ها نفر را تحت تاثیر قرار داده، طبیعت زیبایی بکر و فوق العاده خود را به نمایش گذاشته است. بسیاری از قسمت‌های آبشار یخ زده اند و اشکال عظیم و هنرمندانه‌ای از جنس یخ خلق کرده اند که با ظرافت از صخره‌ها آویزانند این منطقه را شبیه سرزمین افسانه‌ای نارنیا کرده اند.‌ می‌توانید تصاویر زیبای این آبشار را در این مطلب مشاهده کنید.

تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا  تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تصاویر زیبا و افسانه‌ای از یخ زدن آبشار نیاگارا»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : برترین ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..