ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
رتبه سوم ايران در صادرات مواد شوينده به قزاقستان

رايزن بازرگاني جمهوري اسلامي ايران در قزاقستان خبر داد:

رايزن بازرگاني جمهوري اسلامي ايران در قزاقستان از وجود پتانسيل هاي صادراتي كشورمان براي صادرات مواد شوينده به اين كشور خبر داد و گفت: كشورمان در صادرات محصولات شوینده به قزاقستان بعداز روسیه و ترکیه ، سومين رتبه را داراست

به گزارش شمانیوز: رايزن بازرگاني جمهوري اسلامي ايران در قزاقستان از وجود پتانسيل هاي صادراتي كشورمان براي صادرات مواد شوينده به اين كشور خبر داد و گفت: كشورمان در صادرات محصولات شوینده  به قزاقستان بعداز روسیه و ترکیه ، سومين رتبه را داراست به طوري كه طي هشت ماهه سال جاري ، يك هزار و 681 هزار دلار محصولات شوینده به قزاقستان صادر كرده است.

 آنه دوردي ايران‌پناه رايزن بازرگاني جمهوري اسلامي ايران در قزاقستان از وجود پتانسيل هاي صادراتي كشورمان براي صادرات مواد شوينده به اين كشور خبر داد و گفت: كشورمان در صادرات محصولات شوینده  به قزاقستان بعداز روسیه و ترکیه  ، سومين رتبه را داراست به طوري كه طي هشت ماهه سال جاري ، يك هزار و 681 هزار دلار محصولات شوینده به قزاقستان صادر كرده است.

وي در ادامه با اشاره به اين كه بايد صادركنندگان ايراني تولیدات خود را با  استاندارد های جهانی و سلیقه بازار هماهنگ كنند افزود: همچنين در صورت رفع برخي موانع  تعرفه ای ، شرکت های ایرانی می توانند با رقبايی مثل روسیه رقابت كرده و امکان افزایش صادرات  شوینده ها تا سقف  10تا15میلیون دلار  درسال را داشته باشند.

رايزن بازرگاني جمهوري اسلامي ايران در قزاقستان، در پاسخ به اين سوال كه درحال حاضر وضعیت توسعه صادرات شوینده ها ازسوی شرکت های ایرانی به کشور قزاقستان چگونه است ؟ يادآور شد: بايد شركتهاي ايراني  به فاكتورهاي بسيار مهمي همچون بسته بندی ،  بازاریابی و تبلیغات بيش از پيش اهميت دهند و درراستاي  افزایش سهم صادراتی خود در بازار اين كشور، از ساز و کار های بازاریابی مستقیم ومستمر بطور عملی استفاده كنند.

گفتني است، قزاقستان در سال 2016 در حدود 115 ميليون دلار محصولات شوينده وارد كرده است.

مبع: روابط عمومی سازمان توسعه تجارت
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «رتبه سوم ايران در صادرات مواد شوينده به قزاقستان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..