ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
فتنه ۸۸ قبل از انتخابات طراحی شده بود/ حماسه ۹ دی، مشت محکمی بر دهان فتنه گران بود

ساعت: 16:33 منتشر شده در مورخ: 1396/10/06 شناسه خبر: 1267365

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت : مردم در حماسه 9 دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران زده و به دنیا اعلام کردند که پشت سر کشور، نظام، انقلاب و ولایت فقیه بوده و اجازه توهین به مقدسات را به کسی نمی دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، سرهنگ پاسدار جواد مولودی امروز در همایش گرامیداشت حماسه ۹ دی در جمع دانش آموزان مدرسه شاهد در میاندوآب، اظهار کرد: حماسه ۹ دی نشانگر حماسه بصیرت و روح انقلابی گری ملت ایران اسلامی بود که طومار فتنه و فتنه گران را در هم پیچید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ قبل از انتخابات برنامه ریزی شده بود، افزود: قبل و روز برگزاری انتخابات سال ۸۸ مسائلی طرح شد که نشانگر توطئه و فتنه بود و تعدادی از همین افراد نیز بعدها اعتراف کردند که تقلبی در کار نبود.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب آشکارا اعلام کردند که ما از سران فتنه و اقدامات فتنه گران حمایت می کنیم، گفت: سران فتنه در داخل کشور در زمین دشمنان خارجی بازی کرده و به مردم، کشور، نظام و انقلاب و ولایت خیانت بزرگی روا داشتند.

مولودی تصریح کرد: فتنه ۸۸ در واقع دوقطبی نظام استکباری و نظام اسلامی بود که متاسفانه عده ای در جناح استکبار قرار گرفتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به خطبه های تاریخی مقام معظم رهبری در نماز جمعه، اظهار کرد: کسانی که بعد از آن خطبه تاریخی به جای برائت از دشمنان، فتنه گری کرده و به اقدامات خود ادامه دادند در واقع خائن بوده و کسانی هم که از فتنه گران حمایت می کنند، دچار نفاق هستند.

وی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ عده ای به بهانه تقلب در انتخابات به حیثت نظام، ارزش های اسلامی ، مقدسات و عاشورا توهین کردند، افزود: مردم در حماسه ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران زده و به دنیا اعلام کردند که پشت سر کشور، نظام، انقلاب و ولایت فقیه بوده و اجازه توهین به مقدسات را به کسی نمی دهند.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «فتنه ۸۸ قبل از انتخابات طراحی شده بود/ حماسه ۹ دی، مشت محکمی بر دهان فتنه گران بود»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..