ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
مهدی پاکدل: از همه مدیران زحمت‌کش و خدوم صداوسیما تشکر مى‌کنم!

مهدی پاکدل: از همه مدیران زحمت‌کش و خدوم صداوسیما تشکر مى‌کنم!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی پاکدل در واکنش به خبر شرط تلویزیون برای پخش تیزر فیلم سینمایی «خانه کاغذی» که حذف تصویر و نام حسین پاکدل از آن است در صفحه اینستاگرامش نوشت: «چند روزى است كه صفحات مجازى دوستان و همكاران هنرمند و ديگر شبكه‌هاى خبرى اينترنتى، به خبر حذف نام و چهره حسين پاكدل از تيزر تبليغاتى فيلم سينمايى «خانه كاغذى» توسط رسانه ملى واكنش نشان مى‌دهند.

مگر وظيفه تلويزيون و مديران اين رسانه عريض و طويل چيزى جز سرگرم كردن مردم است؟ مگر نبايد با مديريت و درايت مردم را پاى تلويزيون بنشانند تا بتوانند به خواسته‌ها و اهداف بلند مدت و كوتاه مدت خود برسند؟ مگر نبايد مردم را به زندگى اميدوار كنند و آن‌ها را براى فردايى بهتر آماده كنند؟ مگر نبايد چهره‌هاى شاخص و تاثيرگذار را از ديگران تفكيک كنند تا مخاطبين بتوانند از آن‌ها الگوبردارى كنند؟ مگر نبايد با حمايت از صنعت و هنر، توليدكنندگان وطنى و اهالى فرهنگ و هنر را براى توليد محصولات و آثار بهتر، تشويق نمايند؟ اصلا غير از بخشيدن روح نشاط و سرزندگى در ميان خانواده‌ها و اجتماع كار ديگرى هم دارند؟

پس چرا وقتى اين مسئوليت‌هاى مهم و حياتى را با يک حركت مدبرانه و هوشمندانه بدون كمترين هزينه انجام مى‌دهند، اين همه برخورد و واكنش نشان مى‌دهيم؟

اصلا چرا در طى اين سال‌ها ما به اين مديريت هوشمند، عادت نمى‌كنيم؟ حسين پاكدل نه اولين كسى است كه مورد عنايت مديران تلويزيون قرار گرفته است نه آخرين. پس وقتى اين عمل هر چند وقت يک بار تكرار مى‌شود، ديگر نبايد اعتراض كنيم يا باعث حيرت‌مان شود.

بنده از همه مديران زحمت‌كش و خدوم صداوسيما تشكر مى‌كنم كه با درايت و انديشمندى، اشخاص محبوب را محبوب‌تر و اشخاص منفور را منفورتر مى‌كنند. سايه‌تون بر سر همه ما مستدام و پايدار باد.»

58242
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مهدی پاکدل: از همه مدیران زحمت‌کش و خدوم صداوسیما تشکر مى‌کنم!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..