ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
سیاست عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در راستای تضعیف توان و قدرت جهان اسلام است

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل با انتقاد از سیاست‌های برخی کشورهای اسلامی در موضوع فلسطین و یمن، گفت: سیاست عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در راستای تضعیف توان و قدرت جهان اسلام است.

به گزارش شما نیوز ، اکتاویا علیم‌الدین سفیر اندونزی در تهران ظهر امروز (چهارشنبه ۲۲ آذرماه) با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل  دیدار و گفتگو کرد.

حسین امیرعبداللهیان در ابتدای این دیدار با اشاره به سابقه روابط خوب دو کشور مسلمان، گفت: همواره روابطی دوستانه و مثبت میان جمهوری اسلامی ایران و اندونزی در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و پارلمانی برقرار بوده است.

وی توسعه و گسترش ارتباطات پارلمانی را تسهیل کننده مراودات از جمله در کمک به توسعه مناسبات بازرگانی و اقتصادی دانست.

امیرعبداللهیان با انتقاد از سیاست‌های برخی کشورهای اسلامی در موضوع فلسطین و یمن، تصریح کرد: سیاست‌ها و اقدامات حکومت عربستان سعودی، امارات و بحرین در تداوم جنگ و کشتار علیه مردم یمن و سیاست عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در راستای تضعیف توان و قدرت جهان اسلام است.

وی همچنین اضافه کرد: فاجعه انسانی علیه مسلمانان در میانمار و یمن از وقایع تلخ تاریخ معاصر است.

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی با قدردانی از مواضع دولت و مردم اندونزی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین در مجامع بین المللی بر اهمیت توجه ویژه به موضوع مسجدالاقصی تأکید کرد.

در ادامه این دیدار اکتاویا علیم‌الدین سفیر اندونزی در تهران با تقدیر از سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت‌های ستمدیده دنیا به ویژه ملت مظلوم فلسطین و مبارزه با تروریسم، گفت: اقدامات مثبت جمهوری اسلامی ایران در بحران‌های منطقه‌ای و حضور موثر در امر مبارزه با تروریسم به برقراری صلح و آرامش کمک فراوانی نموده است.

وی با تأکید بر حمایت قاطع دولت اندونزی از مردم مظلوم فلسطین، تصریح کرد: دولت اندونزی هیچ گونه رابطه دیپلماتیک با رژیم اشغالگر قدس را نخواهد پذیرفت و  سیاست عادی سازی روابط با این رژیم غاصب را محکوم می‌نماید.

سفیر اندونزی در تهران در پایان خواستار تداوم رایزنی و گفتگوهای مستمر همراه با اقدامات عملی میان مجالس کشورهای اسلامی در حمایت از مردم فلسطین در مجامع اسلامی و بین‌المللی شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سیاست عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در راستای تضعیف توان و قدرت جهان اسلام است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..