اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
کشف بیش از ۳۰۰۰ لیتر نفت سفید در سلماس

فرمانده انتظامی سلماس گفت: سه هزار و ۱۰۰ لیتر لیتر مواد سوختی قاچاق از نوع نفت سفید در سلماس کشف شد.

به گزارش شما نیوز ، حسین رمزی امروز در ارومیه در ارتباط با کشف مواد سوختی قاچاق در سلماس اظهار کرد: روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان در حین حال که رفت و ‌آمد خودروهای عبوری در محور سلماس به خوی را کنترل می‌کردند به یک خودرو مظنون شده و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه خودرو که از نوع وانت سایپا بود و پس از توقف به منظور آگاهی از محموله آن مورد بازرسی قرار گرفت، عنوان کرد: از خودروی مورد نظر پس از بازرسی‌ها یک هزار و ۸۰۰ لیتر مواد سوختی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی سلماس با بیان اینکه مواد سوختی قاچاق از نوع نفت سفید بود، تصریح کرد: خودرو به همراه محموله به پارکینگ منتقل شده و در این راستا نیز یک نفر متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تکمیل مراجع قضایی شد.

وی در ادامه از کشف محموله دیگری از مواد سوختی قاچاق در این شهرستان خبر داد و  ابراز کرد: ماموران انتظامی شهرستان در حال کنترل خودروهای عبوری در محور خوی_سلماس به یک  دستگاه وانت سایپا مشکوک شده و اقدام به توقیف آن کردند.

رمزی با بیان اینکه خودرو مذکور پس از توقف مورد بازرسی قرار گرفت، اضافه کرد: در بازرسی‌ها از وانت سایپا هزار و ۳۰۰ لیتر مواد سوختی قاچاق از نوع نفت سفید کشف شد.

وی با اشاره به توقیف خودرو حامل سوخت قاچاق ادامه داد: در این ارتباط یک نفر متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «کشف بیش از ۳۰۰۰ لیتر نفت سفید در سلماس»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..