اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
عضو شورای شهر تهران: جرایم تخلفات ساخت و ساز با عناوین مختلف به حساب شهرداری واریز می‌شد/ آماری از میزان تخلفات نداریم

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه آمار دقیقی از میزان تخلفات ارجاعی به کمیسیون ماده100 وجود ندارد, گفت: در مدیریت قبلی جرایم کمیسیون ماده 100 با عناوین مختلف به حساب شهرداری واریز می شد.

عضو شورای شهر تهران: جرایم تخلفات ساخت و ساز با عناوین مختلف به حساب شهرداری واریز می‌شد/ آماری از میزان تخلفات نداریم

زهرا نژادبهرام  درباره میزان پرونده های ارجاعی به کمیسیون ماده 100 با بیان اینکه هیچ کس به درستی نمی داند که میزان تخلفات ارجاعی به این کمیسیون چه میزان است، گفت: دلیل این بود که بخشی از پرونده هایی که باید به کمیسیون ارجاع می شد با توافق میان فرد متخلف و مدیران شهرداری حل می شد و به عناوین مختلف به حساب شهرداری واریز می شد. تلاش کردم اطلاعات دقیقی در این باره کسب کنم اما میسر نشد.

 

وی با بیان اینکه رویکرد مدیریت گذشته کسب درآمد از محل تخلفات بود، تاکید کرد: رویکرد مدیریتی است که می تواند تخلف را افزایش یا کاهش دهد اگر تخلف به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد باشد، نباید امیدی به اصلاح سیستم داشت اما اگر این رویکرد متوقف شود، می توان امیدوار بود درصد تخلفات کاهش یابد.

 

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران همچنین اعلام کرد: یکی از راهکارهای کاهش تخلفات افزایش جرایم است اما راهکارهای اصلی نظارت مدام نهادهای نظارتی بر مدیریت شهری و آموزش شهروندی است.

 

نژادبهرام در پاسخ به این پرسش که اگر تخلفات همچنان منبعی برای کسب درآمد باشد، شورای شهر چه برخوردی خواهد داشت، اعلام کرد: بعید می دانم مدیریت جدید شهرداری تهران تمایل داشته باشد این مسیر ادامه یابد، بر اساس گفت و گویی با معاون شهردار داشتم چنین برداشتی را کردم.

 

وی تاکید کرد: با وجود اینکه اعضای شورای شهر تهران با شهردار جدید از نظر جریان سیاسی نزدیک به یکدیگرند، اما این بدین معنا نیست که در برابر تخلفات سکوت می کنیم، بدون شک منطق نظارتی اعضای شورای شهر بر منطق رفاقتی با مجموعه شهری غلبه خواهد کرد.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/462920

عکس های اینستاگرامی عکس نوجوانی بهرام رادان عکس نوجوانی بهرام رادان جواهرات من....جواهرات من.... سحرقریشی-اینستاگرام - instagramسحرقریشی-اینستاگرام - instagram عکسهای اینستاگرامی علیرضا حقیقیعکسهای اینستاگرامی علیرضا حقیقی عکسهای اینستاگرامی طناز طباطباییعکسهای اینستاگرامی طناز طباطبایی عکسهای اینستاگرامی هنرمندانعکسهای اینستاگرامی هنرمندان عکسهای اینستاگرامی هنرمندانعکسهای اینستاگرامی هنرمندان عکسهای اینستاگرامی هنرمندانعکسهای اینستاگرامی هنرمندان عکسهای اینستاگرامی هنرمندانعکسهای اینستاگرامی هنرمندان عکسهای اینستاگرامی هنرمندانعکسهای اینستاگرامی هنرمندان

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «عضو شورای شهر تهران: جرایم تخلفات ساخت و ساز با عناوین مختلف به حساب شهرداری واریز می‌شد/ آماری از میزان تخلفات نداریم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..