ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
بشار اسد: به هیچ احدی اجازه تخریب سوریه را نخواهیم داد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس جمهور سوریه در دیدار با جوانان مسیحی سریانی سوریه اظهار داشت: ما به عنوان مردم سوریه به هیچ احدی اجازه تخریب کشور خود را نداده ایم و نخواهیم داد.

به گزارش انتخاب به نقل از سانا، رئیس جمهور سوریه روز یکشنبه با تعدادی از جوانان اقلیت قوم مسیحی سریانی سوریه که با حضور اسقف انطاکیه و ارتودکس و تعدادی کشیش انجام شد دیدار کرد.

بشار اسد رئیس جمهور سوریه   بشار اسد در این دیدار گفت: مسیحیان مهمان یا پرندگان مهاجر نیستند بلکه اساس وجود میهن هستند که بدون آنها سوریه متنوعی که می شناسیم وجود نخواهد داشت. ضمن اینکه آنها نیز بدون سوریه سرزمین و وجود مستحکمی ندارند.

وی همچنین تصریح کرد: برخی، مسیحی ها در منطقه را با هدف تقسیم منطقه به کشورهای طائفه ای و دینی و مشروعیت بخشیدن به دولت یهودی در فلسطین اشغالی هدف قرار می دهند که هیچ فرد سوری آن را نخواهد پذیرفت.

بشار اسد خاطرنشان کرد: ما به عنوان مردم سوریه به هیچ احدی اجازه تخریب کشور خود را نداده ایم و نخواهیم داد
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بشار اسد: به هیچ احدی اجازه تخریب سوریه را نخواهیم داد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..