پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
لوله‌ماهی شبه تزئینی

۶۰۰۵۱۲

۱۰۳۶  بازدید

لوله‌ماهی شبه تزئینی گونه‌ای از لوله‌ماهی است که در غرب اقیانوس آرام و اقیانوس هند در لبه‌ی صخره‌های در معرض جریان‌های قوی یافت می‌شود. این ماهی بسیار زیبا استتار بسیار عالی با گیاهان دریایی دارد و یافتن آن بسیار دشوار است.

وبسایت fa-ct.ir: لوله‌ماهی شبه تزئینی گونه‌ای از لوله‌ماهی است که در غرب اقیانوس آرام و اقیانوس هند در لبه‌ی صخره‌های در معرض جریان‌های قوی یافت می‌شود. این ماهی بسیار زیبا استتار بسیار عالی با گیاهان دریایی دارد و یافتن آن بسیار دشوار است.لوله‌ماهی شبه تزئینی

حداکثر طول این ماهی به ۱۲ سانتیمتر می‌رسد. تنوع رنگ این لوله‌ماهی زیاد بوده و از زرد یا قرمز تا سیاه و حتی شفاف متغیر است. لوله‌ماهی خویشاوند اسب دریایی است.

رفتار این آبزی به گونه‌ای است که برای مدت زمان زیادی به طرف پایین ثابت می‌ماند و حرکت نمی‌کند. به خاطر توانایی شنا کردن ضعیفی که این جانور دارد دوست دارد در قلمروهای خیلی کوچکی بماند. بال‌های آن‌ها به حرکت‌شان کمک می‌کند و به کمک آن‌ها می‌توانند موقعیت بدنشان را به دقت تغییر دهند ولی محدوده‌ی این حرکت خیلی کم است.

لوله‌ماهی شبه تزئینی  لوله‌ماهی شبه تزئینی  لوله‌ماهی شبه تزئینی  لوله‌ماهی شبه تزئینی  لوله‌ماهی شبه تزئینی  لوله‌ماهی شبه تزئینی  لوله‌ماهی شبه تزئینی  لوله‌ماهی شبه تزئینی  لوله‌ماهی شبه تزئینی  لوله‌ماهی شبه تزئینی  لوله‌ماهی شبه تزئینی پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «لوله‌ماهی شبه تزئینی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..