اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
بيمارستان مسيح دانشورى ركوردار پيوند ريه در آسيا/٢٢٠ پيوند قلب و ١٩٠ پيوند ريه

بيمارستان مسيح دانشورى ركوردار پيوند ريه در خاورميانه و آسيا/٢٢٠ پيوند قلب و ١٩٠ پيوند ريهبه گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ على اكبر ولايتى، رئيس بيمارستان مسيح دانشورى در نشست خبرى عمل جراحى پيچيده، طولانى و موفقيت آميز سرطان تيروئيد و پيوند قلب و ريه كه در اين بيمارستان برگزار شد، با اشاره به جراحى موفقيت آميز سرطان تيروئيد گفت: اين جراحى ١٨ ساعت طول كشيد و دشوارى هاى زيادى داشت زيرا همه عناصر حياتى در گلو درگير شده بود اما خوشبختانه اين عمل موفقيت آميز بود.

وى ادامه داد: تاكنون ٧٠ عمل 2 ريه، يک پيوند مشترک 2ريه و قلب و يک پيوند ريه مجدد و در مجموع ١٩٠ پيوند ريه و ٢٢٠ مورد پيوند قلب در بيمارستان مسيح دانشورى انجام شده است .

ولايتى مطرح كرد: درمان سرطان تيروئيد جراحى است و در بسيارى موارد امكان جواحى وجود ندارد و بيماران زيادى پس از قطع اميد به بيمارستان مسيح دانشورى مى آيند.


در حال تكميل/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بيمارستان مسيح دانشورى ركوردار پيوند ريه در آسيا/٢٢٠ پيوند قلب و ١٩٠ پيوند ريه»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..