ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
از روستای مقاومت چه می‌دانید؟

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نماد اراده، پایداری و استقامت یک ملت؛ پایداری بر حفظ ارزش های فلسطین اشغالی، "العراقیب" روستایی در جنوب فلسطین اشغالی؛ تصورش دشوار است، رژیم صهیونیستی 117 مرتبه به بهانه های مختلف از جمله نداشتن مجوز ساخت، این روستا را تخریب کرده اما ساکنان این روستا هربار در برابر زیاده خواهی‌های رژیم صهیونیستی ایستاده و خانه های تخریب شده خود را بازسازی می‌کنند.

برای اهالی روستای العراقیب، تسلیم شدن معنایی ندارد؛ با وجود اینکه رژیم صهیونیستی طبق آنچه که قانون مالکیت ارضی ذکر کرده، مناطق وسیعی از فلسطین اشغالی، از جمله زمین‌های روستای العراقیب را مصادره کرده، اما مردم این روستا همچنان بر آرمان های خود، پایبند بوده و ایستاده‌اند؛ به موجب همین ایستادگی، العراقیب، روستای مقاومت لقب گرفته است.

 

انتهای پیام/

روستایی که 117 بار تخریب شده استپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «از روستای مقاومت چه می‌دانید؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..