اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
ترامپ یک گروه مشورتی دیگر را هم منحل کرد

دولت رئیس‌جمهوری آمریکا یک هیات مشورتی در ارزیابی تغییرات آب و هوایی را منحل کرد. پیش از این ترامپ دو شورای تجاری را هم منحل کرده بود.

به گزارش شمانیوز:آخرین جلسه کاری این هیات متشکل از ۱۵ متخصص و کارشناس یکشنبه برگزار شد. هدف اصلی این گروه، آموزش به مردم درخصوص تغییرات آب و هوایی و ارائه گزارش بود.

مقام‌های محلی، متخصصان و کارشناسان تلاش دارند تا به مقام‌ها در درک این مساله و استفاده از ارزیابی ملی تغییرات آب و هوایی کمک کنند.

وزارت تجارت و اداره ملی اقیانوسی و اتمسفری آمریکا هم از تمامی اعضای این کمیسیون قدردانی کردند. وزارت تجارت آمریکا تاکید دارد که گزارش‌های این هیات همچنان اهمیت دارند. در وب‌سایت این هیات مشورتی آمده است: توجه داشته باشید که تحولات جاری تاثیری در تکمیل چهارمین گزارش درباره ارزیابی ملی تغییرات آب و هوایی ندارد و این جزو اولویت‌های اصلی وزارت تجارت و اداره ملی اقیانوسی و اتمسفری آمریکاست.

رئیس‌جمهوری آمریکا در گذشته علم گرمایش زمین را زیر سوال برده و گفته بود این مساله ممکن است جزو فریبکاری‌های چین باشد و اعلام کرد که آمریکا از توافق تغییرات آب و هوایی پاریس خارج می‌شود.

پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ترامپ یک گروه مشورتی دیگر را هم منحل کرد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..