اینستاگرامی ها

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در ساماندهی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز سایت نیوزس / سایت نیوزس به ادرس اینترنتی (newzes.ir) در سایت ستاد ساماندهی اینترنتی کشور به ثبت رسیده است و فعالیت سایت مطالبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد
قوانین سایت نیوزس
اخبار به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند و مسئولیت محتوای آن‌ها با ناشران خبر است. با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی، و با عنایت به اینکه سایت نیوزس مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مؤلفان در قانو ن فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.



مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96




پایان مرحله‌ی اول لیگ دو و میدانی با نفرات و تیم‌های برتر

مرحله اول رقابت‌های دوومیدانی باشگاه‌های کشور با ایستادن تیم آسان پرداخت بر سکوی نخست خاتمه یافت.

به گزارش شمانیوز: در پایان مرحله نخست از بیست و یکمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه کشور که با شرکت 250 ورزشکار در قالب 10 تیم باشگاهی طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 مرداد ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، تیم آسان پرداخت که نخستین تجربه خود را در قالب باشگاه حامی دوومیدانی کاران تجربه می کرد با کسب 217 امتیاز به عنوان قهرمانی رسید، تیم نفت تهران با 190.5 امتیاز نایب قهرمان شد و ذوب آهن اصفهان نیز با 180.5 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.
همچنین تیم های مقاومت، عقاب نیروی هوایی، شهرداری تبریز، سازمان فضای سبز بوشهر، زعفران مختاری زاوه، ستارگان قومس و اداره بهداشت نیروی هوایی به عنوان های چهارم تا دهم دست یافتند.
نتایح کسب شده در روز پایانی رقابت ها به شرح زیر است:
400 متر بامانع:
1- میلاد رمضانی - ذوب آهن - 51:83 ثانیه
2- جواد شوریابی - نفت تهران - 52:37 ثانیه
3- مهدی پیر جهان - ذوب آهن - 52:62 ثانیه
پرش سه گام:
1- وحید صدیق – نفت تهران – 16.11 متر
2- میلاد دریساوی – ذوب آهن اصفهان – 15.78 متر
3- محمد قاءد زاده – سازمان فضای سبز بوشهر – 15.40 متر
پرتاب نیزه:
1- ایوب آرخی - نفت تهران – 68.65 متر
2- یونس یوسف وند - نفت تهران – 67.73 متر
3- امید تاجی – آسان پرداخت – 66.70 متر
800 متر:
1- امیر مرادی – ذوب آهن اصفهان – 1:52.38 دقیقه
2- پژمان یارولی – آسان پرداخت – 1:53.08 دقیقه
3- مسلم نیادوست – نفت تهران – 1:53.19 دقیقه
3 هزار متر بامانع:
1- حسین کیهانی – نفت تهران – 9:14.32 دقیقه
2- همایون همتی - آسان پرداخت – 9:17.91 دقیقه
3- بهروز مصطفوی - عقاب نیروی هوایی – 9:23.10 دقیقه
200 متر:
1- علی خدیور - آسان پرداخت – 20:90 ثانیه
2- محمد چشمه زار - آسان پرداخت – 21:01 ثانیه
3- فرشاد اداوی - ذوب آهن اصفهان – 22:00 ثانیه
4 در 400 متر امدادی:
1- ذوب آهن اصفهان - 3:15.65 دقیقه
2- آسان پرداخت – 3:16.05 دقیقه
3- عقاب نیروی هوایی – 3:16.33 دقیقه
پرتاب چکش:
1- رضا مقدم - نفت تهران - 71.15 متر
2- پژمان قلعه نویی - آسان پرداخت - 65.30 متر
3- اکبر هلالی - مقاومت - 62.05 متر
10 هزار متر:
1- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 31:43.25 دقیقه
2- حسن عابدی - نفت تهران - 31:51.65 دقیقه
3- محمد جواد صیادی - آسان پرداخت - 32:00.03 دقیقه
پرش بانیزه:
1-محمد بنی آدم - نفت تهران - 4.40 متر
2-علی محبی - ذوب آهن اصفهان - 4.40 متر
3-علی دهقان منشادی - آسان پرداخت - 4.20 متر
دهگانه:
1- رضا دودانگه - عقاب نیروی هوایی - 6239 امتیاز
2- میلاد میری - مقاومت - 6208 امتیاز
3- رضا مرادی - نفت تهران - 5934 امتیاز




پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پایان مرحله‌ی اول لیگ دو و میدانی با نفرات و تیم‌های برتر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..